KONTAKT

Inspira s.r.o
Hvožďanská 3
140 00 Praha 4

teambuilding
a firemní akce
tel.: 255 701 361

konference, eventy
a incentivní zájezdy
tel.: 226 804 790

incentivní zájezdy
a dovolená na míru
tel.: 222 361 190

produkce
tel.: 222 363 063


mobil: 776 007 883
mobil: 603 155 884

info@inspira-travel.cz

Připojte se k nám na Facebooku


JSME ČLENY
Asociace cestovních kanceláří

Hospodářská komora
rozvoj týmů
CZ l EN

Antarktida

Antarktida Antarktida představuje stále jednu z nejméně probádaných oblastí a jedno z posledních míst na zemi, kde najdeme skutečně panenskou přírodu zcela prostou lidské civilizace. Je to kontinent superlativů – nejenom nejstudenější, ale také největrnější, nejsušší a s nejvyšší průměrnou nadmořskou výškou.

Obrovské plovoucí ledovce, hory zvedající se přímo z moře, velryby, nebojácní tučňáci, lvouni a tuleni, vědecké polární stanice i historické základny polárních objevitelů – to vše vytváří ráj pro fotografy a neskutečnou atmosféru, kterou můžete zažít jenom zde. Návštěva tohoto křehkého ekosystému vám také poskytne přímou konfrontaci s některými tématy, jako jsou například globální změny klimatu nebo ochrana velryb – cesta na Antarktidu tak představuje unikátní zážitek i poučení zároveň.

Přestože každý zájezd na Antarktidu je pečlivě kontrolován z hlediska ochrany přírody, expedice na šestý kontinent už není výprava „z říše snů“ jako tomu bylo ještě v nedávné minulosti.

Zaměstnanci Inspiry disponují vlastními zkušenostmi z uskutečněných cest.

Zájezd na Antarktidu – dobrodružství, které se neopakuje!


Náš servis zahrnuje:
  • zajištění optimální plavby právě pro Vás (nejlepší sezona, nejvhodnější loď, itinerář, aktivity, skladba posádky, apod.)
  • osobní konzultaci (poradíme Vám například jak si na dalekou cestu zabalit a jak se připravit)
  • tištěný podrobný itinerář cesty
  • doprovodný program před a po plavbě (Buenos Aires, Ohňová země, Patagonie, Vodopády Iguazú, Rio de Janeiro, Dubaj, Nový Zéland, atd.)
  • zajištění nejvhodnějších letenek
  • zajištění speciálního pojištění
  • v případě zájmu česky mluvící průvodce

Inspira cíleně rozvíjí polární plavby a zájezdy do odlehlých končin, včetně Antarktidy, Grónska, Špicberků a dalších polárních oblastí.


Pro další podrobné informace navštivte náš speciální web www.polarnicesty.cz.


Galerie z plaveb:

Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Antarktida Pro další podrobné informace navštivte naše specializované portály www.PolarniCesty.cz a www.VIPholiday.cz

.

Polarni cesty VIP holiday

Inspira s.r.o., Hvožďanská 3, 140 00 Praha 4
+420 255 701 361, +420 776 007 883, info@inspira-travel.cz
webdesign VLHA