KONTAKT

Inspira s.r.o
Hvožďanská 3
140 00 Praha 4

teambuilding
a firemní akce
tel.: 255 701 361

konference, eventy
a incentivní zájezdy
tel.: 226 804 790

incentivní zájezdy
a dovolená na míru
tel.: 222 361 190

produkce
tel.: 222 363 063


mobil: 776 007 883
mobil: 603 155 884

info@inspira-travel.cz

Připojte se k nám na Facebooku


JSME ČLENY
Asociace cestovních kanceláří

Hospodářská komora
eventy
CZ l EN

Eventy

Programy pro velké skupiny ve kterých si každý najde něco pro sebe. Škála eventů je široká - od reprezentativních a VIP programů velkých společností až po eventy zaměřené na PR a marketing. Můžete zažít den ve středověku na hradě, závod ve stylu legendární Camel Trophy, sportovní olympiádu, firemní rodinný den, atd.

Tyto "nabité" dny pořádáme ve městě, v přírodě nebo historických prostorách, a to pro širokou klientelu - od zaměstnanců, jejich partnerů a dětí, až po vaše zákazníky.

Programy zajišťujeme na klíč - od úvodní analýzy přes organizaci programu, cateringu nebo ubytování až po dárky účastníkům.


Adrenalin v Rakousku

Teambuildingový program uprostřed Alp plný dobrodružných aktivit. Během prodlouženého víkendu lze vyzkoušet kurz vysokých lan, canyoning, rivertubing, rafting a jiné dobrodružné sporty dle výběru. Všechny aktivity jsou rychle dosažitelné z místa ubytování, které je v komfortní horské chatě. Večer po zakončení programu rožnění masa.
                  

Dobytí severního pólu

Cimrmanův polární náčelník Čech Karel Němec dává potřebné informace pro dosažení nejsevernějšího místa planety. Cesta však není jednoduchá a polárníci musejí překonávat nejrůznější nástrahy, které nejsou překonatelné jedinci a proto vyžadují spolupráci celých polárních výprav. K dosažení pólu výpravy musejí dokázat, že dovedou komunikovat ve ztížených podmínkách, že se umějí svižně pohybovat na sněžnicích, zvládají překonání ledových trhlin… Zda se výprava dostane ke kýženému cíli za odměnou záleží na všech členech výpravy…
                  

Kreativita

Jen málokdy se nám podaří vyšetřit si čas a rozvíjet svojí tvořivost. Když ale propadneme barvám, dlátu, hlíně, nebo třeba i ledu, otevírá se nám často zapomenutý svět představ, který není ohraničený. Rozvíjení tvořivosti je přitom také objevování schopnosti vytvářet nové hodnoty a nálezat nové cesty a nová řešení.

 • Sochařský atelier - Můžeme si vyzkoušet pracovat s hlínou, ale i tesat do vápence a vytvářet sochy podle svých představ. V zimě je potom možné vytvářet ledové sochy s použitím ohně.
 • Divadelní představení - Vymyslet scénář, nazkoušet jej a večer uspořádat setkání divadelních společností – sen Járy da Cimrmana může být vaší realitou. V tomto projektu jde o společnou tvorbu, zábavu a neobvyklou týmovou práci.
 • Videoklipy - Před vámi tedy leží lákavá zakázka, množství materiálu a pár hodin času. Kameru i další rekvizity máte k dispozici, ale je na vás, jak si poradíte s filmovým štábem. Věřili byste, že u natáčení mnoha komedií se filmaři bavili více než diváci?
                        

MISSION NEARLY IMPOSSIBLE

Souboj výzvědných služeb několika znepřátelených zemí. Vše probíhá v samém centru Prahy. V průběhu souboje týmů výzvědných služeb dochází k mnoha překvapivým zvratům, nečekaným a velmi neobvyklým situacím. Účastníci v roli agentů prožijí velmi adrenalinové odpoledne a následně bouřlivý večer.

Musherský tábor

Musherský tábor je nový atraktivní typ programu v naší nabídce. Mushing představoval ještě v minulém století způsob, jak překonat sněžné pláně dálného severu Aljašky, Skandinávie nebo Grónska. Jde o psí spřežení čtyř až dvanácti psů, kteří táhnou saně s polárníky a nákladem. V dnešní době představuje mushing zajímavý a velmi netradiční sport a právě takový zážitek připravujeme pro naše klienty.

Během programu je možnost pohovořit se zkušeným musherem a účastníci samozřejmě mají možnost vyzkoušet si svezení na vozíku či saních tažených psy. Exotickou kulisu musherského tábora dotváří eskymák oděný v kůžích a jídlo připravované zajímavým způsobem v zemní peci. Můžeme připravit ochutnávku v podobě půldenní aktivity, ale je možné zrealizovat i několikadenní putování na psím spřežení ať už v Rakousku, nebo ve Skandinávii. Můžete přespat v pohodlném hotelu a nebo také v iglú či ledovém hotelu.
                        

Park vysokých lan Zvánovice

V sousedství hotelu Legner Zvánovice, pouhých 20 min. od Prahy, vybudovala INSPIRA park vysokých lan, ideální pro firemní programy a školení. Park vysokých lan je postaven na vzrostlých stromech, citlivě včleněn do krásného prostředí Voděradských bučin a díky své blízkosti od Prahy umožňuje aktivní prožitek v těsném sousedství metropole.
Vysoká lana jsou výborným prostředkem ke stmelení kolektivu k odreagování, k získání intenzivního prožitku spojeného s rozvíjením osobní strategie, jsou výzvou jednotlivců i skupiny k překonání vlastních hranic, posílení sebedůvěry a zvýšení vzájemné podpory uvnitř skupiny. Program na lanech může být součástí scénáře teambuildingového kurzu, samostatným dobrodružným programem nebo akčním doplňkem školení a seminářů.
                  

Realizace firemního curlingového či bowlingového turnaje

Curling je poměrně mladý a nezvyklý sport. Není nutná žádná předchozí zkušenost a nejde ani o nikterak náročný sport. Hra je navíc týmovou záležitostí a v rámci turnaje proti sobě může bojovat několik týmů. Podobně můžeme zorganizovat turnaj ve bowlingu, nebo zrealizovat utkání i v jiném, třeba i poněkud exotickém sportu.
            

Sportovní programy

V rámci dalšího tembuildingového programu nebo i samostatně můžeme připravit nejrůznější sportovní programy.

 • nízké a vysoké lanové překážky
 • paintball
 • cyklorallye
 • jízda na koni
 • lukostřelba
 • skalní lezení
                        

Týmový závod podle vzoru Camel Trophy

V rámci dalšího tembuildingového programu nebo i samostatně můžeme připravit nejrůznější sportovní programy.

 • nízké a vysoké lanové překážky
 • paintball
 • cyklorallye
 • jízda na koni
 • lukostřelba
 • skalní lezení
                        

Zábavné týmové programy a hry s legendou

Pro větší skupiny připravujeme týmové aktivity, hry a soutěže, které výrazně stmelují skupinu a posilují pocit sounáležitosti. Z mnoha možností pro inspiraci uvádíme:

 • Dobytí středověkého hradu a následná středověká hostina
 • Den v lanovém centru - vysoké a nízké lanové překážky
 • Závod týmů Dračích lodí v Praze na Vltavě
 • Strategická sci-fi hra
 • Nacvičení divadelního představení
                        

Závod týmů Dračích lodí v Praze na Vltavě

Velmi neobvyklý zážitek. Příležitost vyzkoušet sport, který pochází od indiánů Severní Ameriky. Dračí lodě jsou velké a stabilní lodě, které jsou poháněny lidskou silou. Loď pojme 20 pádlujících lidí, kteří musí svoje pádlování synchronizovat, proto je také na přídi lodě bubeník (či krásná bubenice). Program začíná osvojením základního ovládnutí lodě. Vyvrcholením je potom závod jednotlivých týmů.
            

Inspira s.r.o., Hvožďanská 3, 140 00 Praha 4
+420 255 701 361, +420 776 007 883, info@inspira-travel.cz
webdesign VLHA