KONTAKT

Inspira s.r.o
Hvožďanská 3
140 00 Praha 4

teambuilding
a firemní akce
tel.: 255 701 361

konference, eventy
a incentivní zájezdy
tel.: 226 804 790

incentivní zájezdy
a dovolená na míru
tel.: 222 361 190

produkce
tel.: 222 363 063


mobil: 776 007 883
mobil: 603 155 884

info@inspira-travel.cz

Připojte se k nám na Facebooku


JSME ČLENY
Asociace cestovních kanceláří

Hospodářská komora
exkluzivní zájezdy
CZ l EN

Exkluzivní zájezdy

Toužíte-li po mimořádné dovolené či unikátní cestě pro vaše obchodní partnery, nabízíme vám firemní cesty a exkluzivní zájezdy do vybraných destinací.

Polarni cesty VIP holiday

Vaše cesta za exotikou může zahrnovat množství aktivit, jako například safari, golf, potápění, heliskiing a mnohé další. Můžete se plavit mezi ledovci na Antarktidě, ochutnávat víno v Chile nebo se vydat na trekking do Skalistých hor Kanady. Možnosti jsou téměř neomezené!

Náš tým procestoval doslova celý svět, aby vám mohl poradit a připravit vaší cestu na míru, přesně podle vašich představ. Tyto zájezdy organizujeme jako firemní cesty ve skupinách nebo jako individuální zájezdy. Pokud chcete vyrazit sami, na přání vám vypracujeme podrobný itinerář vaší cesty a zarezervujeme letenky, hotely a další služby.

Chcete-li obdržet návrh programu připravený na míru, vyplňte, prosím, tento formulář.

Uvedené zájezdy chápejte pouze jako inspiraci, neboť každou akci vždy připravujeme na základě konkrétní poptávky jako originální program.

Antarktida

Až nadpozemskou krásu šestého kontinentu poznáme během desetidenní plavby ledoborcem podél břehů Antarktidy. Na nejstudenějším kontinentu zažijeme polární den, budeme obdivovat modré království ledu, navštívíme polární stanici, projdeme se po ledovci a několikrát se vylodíme u kolonií nebojácných tučňáků, tuleň a lvounů. Spaní v pohodlných kajutách, doprovodný program od profesionálních přírodovědců, prohlídka Buenos Aires na závěr. Cena dle typu kajuty od 149.000 Kč. Zájezd na Antarktidu – dobrodružství, které se neopakuje!
Další detaily viz Zájezdy na míru - Antarktida.
                        

Bhútán

Bhútán Bhútán patří mezi poslední země na světě, kde zažijete atmosféru původních časů.

Toto buddhistické království pod štíty Himálaje nabízí úžasnou přírodu, zasněžené hory, ukryté kláštery, prastaré obyčeje a velmi pohostinné lidi. Bhútán představuje unikátní destinaci s minimem turistů, jejíž kouzlo se ale možná velmi brzy vytratí. Můžete se vydat na některý z nádherných treků vedoucích pod posvátnými sedmitisícovými vrcholky Jomolhari a Gangkhar Puensum, zdolat náročný „Snowman trek“ nebo středně těžkou túru „Laya – Gasa.“

Bhútán ale nabízí víc – můžete poznávat buddhistické kláštery a místní kulturu, nahlédnout do života místních lidí, obdivovat architekturu monumentálních pevností nebo pěšky vystoupat na vyhlídková místa vysoko nad údolím.

Pro další podrobné informace navštivte naši stránku věnovanou Bhútánu nebo náš specializovaný portál VIPholiday.cz.
                        

Galapágy

Toto vulkanické souostroví v Pacifiku patří k naprostým přírodním unikátům naší Země. Nikde jinde na světě nebudete moct zvířata pozorovat z takové blízkosti jako tady a nikde jinde nenajdete tolik endemických druhů jako na Galapágách. Budete pozorovat želvy sloní, šnorchlovat mezi žraloky a lachtany nebo fotit námluvy terejů. Zájezd vám dle vašich preferencí nabídneme buď jako plavbu (spíte na lodi) nebo jako tzv. „island hopping program“, kdy spíte na ostrovech a odtud podnikáte denní výlety.
                        

Grónsko

Grónsko velmi dobře známe a zájezdy do Grónska nabízíme jednak pro incentivní skupiny a také jako individuální cesty na míru. Tento největší ostrov světa překvapí svou ledovou krásou, dobrosrdečnými obyvateli a velmi stabilním počasím. Můžete pozorovat velryby, ochutnat maso z tuleně, projít se po ledovci, vyzkoušet mořský kajaking nebo absolvovat půlnoční vyhlídkovou plavbu daleko za polárním kruhem.
                        

Havajské Ostrovy

Relaxační program na plážích i ve vnitrozemí několika ostrovů Havajského souostroví. Koupání v teplém Pacifiku, východ slunce na 4km vysokém vulkánu následovaný nekonečným sjezdem na kole, šnorchlování na korálových útesech, noční život ve Waikiki, výpravný let helikoptérou nad činnými vulkány Kilauea. Ubytování v komfortních hotelech či bungalovech u moře.
                        

Heliskiing v Kanadě

Čtyři metry prašanu, nekonečně dlouhé panenské svahy a k tomu nezaměnitelné panorama Skalistých hor. Co více si může milovník lyžování přát? Pro nadšené lyžaře a snowboardisty nabízíme unikátní zážitek v podobě heliskiingu v kanadské divočině. Každý den nás helikoptéra dopraví na jiné terény a v doprovodu místního instruktora si budeme užívat toho nejlepšího lyžování na světě.
                        

Kajmanské Ostrovy

Exkluzivní cesta do exkluzivní lokality v Karibiku, kam mnoho turistů nezavítá. Jedinečností je zdejší plavání s rejnoky, ke kterým se vypravíme na palubě jachty, budeme šnorchlovat na korálových útesech, navštívíme proslulý Rum Point, zaplaveme si s delfíny a povečeříme v některé ze zdejších vyhlášených restaurací. Cestu lze spojit s návštěvou Floridy v USA.
                        

Nový Zéland – Toulky po “Tolkienově Středozemi“

Poznávací zájezd s dobrodružnými aktivitami. Není snad pestřejší země, než je Nový Zéland – gejzíry, horké prameny a sopky Severního ostrova kontrastují s horami a fjordy ostrova Jižního. Kromě fascinující a neustále se měnící krajiny uvidíme lachtany, tučňáky, albatrosy nebo velryby. Tady také zažijeme dobrodružné aktivity, které můžeme vyzkoušet jen málokde jinde na světě – jízdu tryskovým člunem, plavání s delfíny nebo mořský kajaking.
                        

Polární plavby

Inspira cíleně rozvíjí poznávání extrémních oblastí světa. Jedním z našich projektů jsou polární plavby – zájezdy na Antarktidu a Arktidu. Tyto cesty nabízíme jak pro individuální cestovatele, tak i pro ucelené skupiny. Na základě našich osobních zkušeností vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího itineráře, termínu plavby, či následného programu na souši. Zajistíme průvodce, letenky, ubytování před plavbou i po ní a doprovodný program.
                        

Safari v Keni a Tanzanii

Exkluzivní zájezd na safari do národních parků východní Afriky. Zblízka budeme pozorovat slony, nosorožce, žirafy, stáda antilop a další divoká zvířata. Poznáme úžasnou přírodu několika národních parků, které jsou jedněmi z posledních divokých míst na Zemi. Džípy projedeme jak lesnatou savanu n.p. Serengeti, hornatý a sopečný n.p. Tsavo, unikátní n.p. Ngoro Ngoro na dně obřího sopečného kráteru i travnaté pláně n.p. Amboseli, který lemuje panorama Kilimandžára.
                        

Spojené Arabské Emiráty – Dubaj

Přímý let Emirates na lince Praha - Dubai vás přenese do města plného kontrastů, exotiky a superlativů. Dubaj nadchne i zkušené cestovatele: navštívíte nejvyšší budovu světa Burj Kalifa i proslulý hotel Burj Al Arab, levně nakoupíte na místním trhu nebo v některém exkluzivním nákupním centru a povečeříte na typické arabské plachetnici Dhow během večerní plavby. A to není vše – čeká vás ještě výlet do pouště džípy, projížďka na velbloudech, šampaňské při západu slunce, berberská večeře v oáze, břišní tanečnice….
                        

Tahiti

Výlet snů na nejkrásnější souostroví v Pacifiku. Po okružní jízdě kolem ostrova Tahiti se letecky přesuneme na atol Bora Bora, proslulý svou průzračnou lagunou. Tady zakusíme plavání s rejnoky a krmení žraloků, můžeme se potápět mezi korály a na večeři zajdeme do kultovní restaurace Bloody Mary (mezi její hosty patří například David Copperfield). Ubytování v 4* hotelu s vlastní pláží.
                        

Vinařský zájezd do Chile

Vinařský a poznávací zájezd míří do oblasti Valle Central plodící nejlepší vína, které v Jižní Americe najdeme. Poznáme ale také pacifické pobřeží, pitoreskní koloniální města a nejzajímavější chilské parky, včetně Patagonských And s exotickými araukáriovými lesy a zasněženými sopkami. V závěru zájezdu si můžeme „odskočit“ na Velikonoční ostrov proslulý sochami moai.
                        

Nechte se inspirovat naší další nabídkou
Inspira s.r.o., Hvožďanská 3, 140 00 Praha 4
+420 255 701 361, +420 776 007 883, info@inspira-travel.cz
webdesign VLHA