KONTAKT

Inspira s.r.o
Hvožďanská 3
140 00 Praha 4

teambuilding
a firemní akce
tel.: 255 701 361

konference, eventy
a incentivní zájezdy
tel.: 226 804 790

incentivní zájezdy
a dovolená na míru
tel.: 222 361 190

produkce
tel.: 222 363 063


mobil: 776 007 883
mobil: 603 155 884

info@inspira-travel.cz

Připojte se k nám na Facebooku


JSME ČLENY
Asociace cestovních kanceláří

Hospodářská komora
rozvoj týmů
CZ l EN

Grónsko

Grónsko Na největším ostrově světa vás ohromí doslova vše. Obdivovat tu můžete nejproduktivnější ledovec severní polokoule, pozorovat velryby, navštívit eskymácké osady, ochutnat tuleně či pižmoně. Zejména oblast severního Grónska se vyznačuje stabilním a hezkým počasím. V létě si tu užijete nikdy nezapadající slunce a v zimě naopak polární záři.

Individuální cestování po Grónsku není snadné, doprava je komplikovaná a možností ubytování velmi málo. Vzhledem k vysokým cenám služeb je čas zde strávený drahý – náš itinerář a zajištěná cesta Vám umožní vidět v daném čase co nejvíce!

Co zde můžete vidět:
Severní Grónsko – naše oblíbená oblast, jejíž hlavní atrakcí je ledovec Sermeq Kujalleq, nejproduktivnější ledovec severní polokoule! Dále můžete navštívit město Ilulissat, ostrov Disko (skvělý trekking) a zátoku Disko Bay s velrybami, osadu lovců tuleňů Qasigiannguit nebo daleko za polárním kruhem ležící Upernavik.

Jižní a západní Grónsko – vstupní brána do Grónska Kangerlussuaq se stády pižmoňů, hlavní město Nuuk, hornatý Sisimiut (skvělý heliskiing) nebo Narsarsuaq, který byl v minulosti nejvýznamnějším sídlem Grónska.

Východní Grónsko – drsné východní pobřeží s vysokými horami a hlubokými fjordy s plujícími ledovci je rájem pro treking a mořský kajaking. Ne nadarmo se také této oblasti přezdívá grónské Švýcarsko. Vstupní branou je osada Kulusuk, dále můžete navštívit největší město východu Tasiilaq ležící na ostrově Ammassalik nebo Ittoqqortoormiit s nejdelším fjordem světa.

Náš servis v Grónsku zahrnuje:
  • zajištění optimální mezinárodní letenky (podle vašich požadavků lze kombinovat s návštěvou Islandu)
  • zajištění vnitrostátních letenek a transferů (lodí, helikoptérou, psím spřežením)
  • rezervaci ubytování po trase – volíme vyzkoušená místa, včetně tzv. „letních kempů“ s možnostmi zajímavých aktivit.
  • tištěný podrobný itinerář cesty
  • osobní konzultaci - poradíme Vám například jak si na cestu zabalit a jak se připravit.
  • v případě zájmu česky mluvící průvodce nebo průvodce žijící v Grónsku

Pro další podrobné informace navštivte náš speciální web www.polarnicesty.cz.Galerie z Grónska:

Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Grónsko Inspira Travel Pro další podrobné informace navštivte naše specializované portály www.PolarniCesty.cz a www.VIPholiday.cz

.

Polarni cesty VIP holiday

Inspira s.r.o., Hvožďanská 3, 140 00 Praha 4
+420 255 701 361, +420 776 007 883, info@inspira-travel.cz
webdesign VLHA