KONTAKT

Inspira s.r.o
Hvožďanská 3
140 00 Praha 4

teambuilding
a firemní akce
tel.: 255 701 361

konference, eventy
a incentivní zájezdy
tel.: 226 804 790

incentivní zájezdy
a dovolená na míru
tel.: 222 361 190

produkce
tel.: 222 363 063


mobil: 776 007 883
mobil: 603 155 884

info@inspira-travel.cz

Připojte se k nám na Facebooku


JSME ČLENY
Asociace cestovních kanceláří

Hospodářská komora
o nás
CZ l EN

O nás

Společnost INSPIRA, s.r.o. má za sebou více než desetiletou historii a zkušenost v nabídce firemních programů.

Na specifických programech podle konkrétního zaměření spolupracujeme s externími průvodci i kvalitními lektory a instruktory, které najímáme podle jejich odbornosti. Do našeho týmu průvodců a instruktorů rádi uvítáme nové spolupracovníky se znalostí dané země nebo aktivity a s chutí podílet se na zajímavých projektech.

Pomáháme dotvářet vaše představy a realizujeme vaše sny. Každý zákazník je pro nás partner, každá zakázka výzvou, a navíc nás tato práce baví.

Máme pojištění proti úpadku u Uniqa. Přečtěte si Všeobecné podmínky společnosti Inspira. Podívejte se na naši koncesi.


Ing. Petr Hlubuček

Spolumajitel společnosti INSPIRA
Vystudoval ČVUT, od roku 1990 vytvářel koncepci a podílel se na řízení jedné z nejvýznamnějších outdoorových cestovních kanceláří v ČR. Působil také jako průvodce expedičních zájezdů do Austrálie, Kanady, Mexika, Indonésie, na Nový Zéland a do dalších zemí. V roce 1996 založil a následně řídil firmu Adventura Teambuilding se zaměřením na prožitkové a rozvojové programy pro firmy. Podílel se na realizaci firemních tembuildingových programů (např. Eurotel, T-mobile, Siemens, Coca-Cola , PRE, Microsoft, Český Telecom, Janssen Cillag, a mnoha dalších). Jeho silnou stránkou je znalost firemního prosředí a propojení manažerských a cestovatelských zkušeností. V loňském roce ukončil pětiletý sebezkušenostní výcvik v práci se skupinou.

Mgr. Jan Hocek

Spolumajitel společnosti INSPIRA
Vystudoval FTVS UK, v minulosti působil jako obchodní ředitel firmy Adventura Teambuilding. Profesionální průvodce, lektor teambuildingových kurzů, autor prvního areálu vysokých lan v ČR, fotograf a publicista, autor knihy "Nejhezčí túry světa." Od roku 1996 připravoval a vedl řadu zájezdů a expedic do celého světa (například Nový Zéland, Polynésie, Aljaška, Kanada, Tanzanie, Patagonie, aj.). Jeden z mála průvodců na mořských kajacích v Česku vedl seakajakářské expedice na Aljašce, Novém Zélandu, v Kanadě a Patagonii. Organizoval teambuildingové kurzy pro manažery, vedl školení top managementu významných českých firem (např. Eurotel, Český Mobil, GE Capital Bank, Opavia, aj.) a vedl kurz pro reportéry České Televize zaměřený na krizové situace. Připravoval a organizoval desítky firemních programů.

Mgr. Jana Urbánková

Account Manager - Teambuilding
Vystudovala regionální geografii na Přírodovědecké fakultě UK. Absolvovala půlroční studijní pobyt ve Velké Británii a několik delších jazykových pobytů (Maďarsko, Německo). Během studia pracovala pro společnost Člověk v tísni a zkušenosti se zážitkovým vzděláváním získala jako outdoor instruktor. Má individuální cestovatelské zkušenosti z téměř celé Evropy (např. Skandinávie, Pobaltí, západní Evropa, Černá Hora, Bulharsko aj.) a pracovní zkušenosti z Velké Británie.

Mgr. Lucie Doanová

Account Manager - Outgoing
Vystudovala anglickou a portugalskou filologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Kromě půlročního studijního pobytu v Portugalsku obohatila své jazykové a pracovní zkušenosti delegátskou a průvodcovskou činností v Algarve (jižní Portugalsko) a opakovanými pracovními pobyty ve Velké Británii a na Normanských ostrovech. V roce 2009 působila při Úřadu vlády ČR jako styčný koordinátor pro zahraniční ministerské delegace v rámci předsednictví ČR v Radě EU a podílela se na logistice a organizaci jednotlivých zasedání. Má individuální cestovatelské zkušenosti z Evropy (např. Španělsko, Portugalsko) a z Vietnamu.

Jana Knoflíčková

Account Manager - Incoming
Působí v cestovním ruchu od roku 1997, přičemž načerpala cenné zkušenosti z mnoha zahraničních cest a stáží v oboru (Španelsko, Itálie a zejména Švýcarsko). Podílela se na realizaci významných produkčních projektů v zahraničí (např. Gran Masta Camp), ale i v České republice. Mezi její produkce v letošním roce patří např. konference z neziskového sektoru Green Event Prague.

Ing. Edita Rumlerová

ekonom

PhDr. Andrea Pflimpflová

Garant vzdělávacích programů
Vystudovala psychologii na FF UK Praha, od roku 1997 se zabývá lektorskou činností na kurzech manažerských dovedností (mezi školenými tématy jsou: kreativita, sebepoznání, psychologie osobnosti, leadership, time management, komunikace a týmová spolupráce). V rámci firemních školení využívá zejména metodu outdoor training - vzdělávání zážitkem. Podstupuje pětiletý sebezkušenostní výcvik ve skupinové psychoterapii. Jejími klienty jsou především firemní týmy. Má za sebou individuální cestovatelské zkušenosti v Evropě, Asii i Latinské Americe . Od roku 2002 vede jako editorka a redaktorka internetovou podobu světoznámého geografického magazínu National Geographic.

Inspira s.r.o., Hvožďanská 3, 140 00 Praha 4
+420 255 701 361, +420 776 007 883, info@inspira-travel.cz
webdesign VLHA