KONTAKT

Inspira s.r.o
Hvožďanská 3
140 00 Praha 4

teambuilding
a firemní akce
tel.: 255 701 361

konference, eventy
a incentivní zájezdy
tel.: 226 804 790

incentivní zájezdy
a dovolená na míru
tel.: 222 361 190

produkce
tel.: 222 363 063


mobil: 776 007 883
mobil: 603 155 884

info@inspira-travel.cz

Připojte se k nám na Facebooku


JSME ČLENY
Asociace cestovních kanceláří

Hospodářská komora
postkongresové cesty
CZ l EN

Postkongresové cesty

Součástí organizace účasti na zahraničním kongresu, nebo jako součást zahraniční konference organizujeme pro jednotlivce i skupiny postkongresové cesty na přání.

Pokud se chystáte vy nebo někdo z vaší firmy na odbornou konferenci, můžeme vám pomoci doladit místní program tak, abyste cestu do zahraničí využili skutečně efektivně. Doporučíme vám vhodné doplňkové aktivity a pomůžeme s jejich rezervací.

Příkladem může být týdenní postkongresová cesta po národních parcích USA nebo poznávací program v Číně připravený pro lékaře, doplněný reálnými zkušenostmi s použitím čínské medicíny.

Uvedené zájezdy chápejte pouze jako inspiraci, neboť každou akci vždy připravujeme na základě konkrétní poptávky jako originální program.


Čína – říše Středu

Osmidenní putování po Číně začíná v Pekingu a končí v Šanghaji. Prohlédneme si tzv. Zakázané město, pět set let nepřístupné, podnikneme výlet na Dlouhou zeď, největší stavbu lidstva. Vychutnáme nádhernou krajinu na hranicích s Tibetem a nahlédneme do kultury a mentality Číny. Ubytování ve 3*hotelích.
                        

Golf a letní lyžování v Rakousku

Na ledovci v Zell am See si můžete zalyžovat i uprostřed léta. Jako doplňkový program nabídneme golfové utkání na krásném golfovém hřišti nedaleko jezera nebo výlety do alpské přírody. Ubytování v rodinném penzionu na břehu jezera.
            

Havajské Ostrovy

Relaxační program na plážích i ve vnitrozemí několika ostrovů Havajského souostroví. Koupání v teplém Pacifiku, východ slunce na 4km vysokém vulkánu následovaný nekonečným sjezdem na kole, šnorchlování na korálových útesech, noční život ve Waikiki, výpravný let helikoptérou nad činnými vulkány Kilauea. Ubytování v komfortních hotelech či bungalovech u moře.
                        

Kongres v Salcburgu či Vídni a následný program

Kompletní zajištění kongresu, či výjezdního zasedání v Salzburgu či Vídni doplníme následným programem:

 • Relaxace v termálních lázních
 • Výlety na kole nebo pěšky do alpské přírody
 • Návštěva ledové jeskyně
 • Prohlídka horských solných dolů pod Dachsteinem
 • Rafting nebo kaňoning na divoké horské řece
 • Adrenalinový park vysokých lan
 •                   

  Lyžování v italských Dolomitech

  Lyžování v Itálii je velmi příjemné a má rodinný charakter. Dolomity jsou vyhlášené tím, že v březnu zde zpravidla panuje slunečné počasí, a to i v případě, že v jiných oblastech Alp je zataženo a sněží. Ubytování v horském penzionu přímo na sjezdovce.
                          

  New York

  Cestu zahájíme návštěvou mrakodrapu Empire State Building, odkud je jeden z nejhezčích pohledů na rozzářený Manhattan. Druhý den navštívíme Wall Street se slavnou burzou, China Town, Brooklyn Bridge a lodí obeplujeme Manhattan kolem dokola. Na závěr se přesuneme do Atlantic City, vykoupeme se na některé z pláží, vyzkoušíme rybolov, jachting a samozřejmě zajdeme do některého ze zdejších kasin.
                          

  Rafting

  Rafting je ryze týmová záležitost, protože sedmičlenná posádka člunu je doslova na jedné lodi a splutí náročných úseků divoké řeky znamená spolupráci a souhru celého týmu. Raftingové programy většinou realizujeme v Rakousku u profesionálních místních agentur, ale lze je uskutečnit i v Čechách a dokonce i v Praze.
              

  Skalisté hory Kanady

  Okruh národními parky Banff a Jasper s pobytem v luxusních horských hotelech v Banffu a na Lake Luise. Putování proslulou Icefied Road – silnicí propojující vyhlášené národní parky. Ledovcová jezera Moraine Lake a Peyto Lake, jízda „lunochodem“ po ledovci Athabasca, vodopády a kaňony, panenská horská příroda. Na závěr návštěva proslulého města kovbojů Calgary nebo budoucího olympijského Vancouveru.
                          

  Inspira s.r.o., Hvožďanská 3, 140 00 Praha 4
  +420 255 701 361, +420 776 007 883, info@inspira-travel.cz
  webdesign VLHA