KONTAKT

Inspira s.r.o
Hvožďanská 3
140 00 Praha 4

teambuilding
a firemní akce
tel.: 255 701 361

konference, eventy
a incentivní zájezdy
tel.: 226 804 790

incentivní zájezdy
a dovolená na míru
tel.: 222 361 190

produkce
tel.: 222 363 063


mobil: 776 007 883
mobil: 603 155 884

info@inspira-travel.cz

Připojte se k nám na Facebooku


JSME ČLENY
Asociace cestovních kanceláří

Hospodářská komora
poznávací zájezdy
CZ l EN

Poznávací zájezdy

Aktivní poznávání patří k pilířům našich cestovatelských programů. Během předchozích let jsme s našimi klienty prokřižovali doslova celý svět a získali tak dokonalé znalosti té které země. Váš program jsme proto schopni pružně přizpůsobit i neočekávaným okolnostem (např. počasí, politické situaci, apod.). Díky našim zkušenostem a místním kontaktům vám můžeme zajistit atraktivnější program, než jste si představovali.

Naši klienti se domů vrací nejenom plni zážitků, ale také s rozšířeným obzorem. Program volíme tak, abychom v dané zemi nebo regionu poznali co nejvíce, nikoliv ovšem na úkor pohodlí. Na našich cestách tedy rozhodně nebudete spěchat, naopak budete mít dostatek času zastavit se a vstřebat tak "genius loci".

Skupinu vždy doprovází český delegát, na místě podle potřeby najímáme místní průvodce. Standard ubytování, dopravní prostředky a další služby mohou být velice variabilní (od přespání v domorodé chýši ke čtyřhvězdičkovému hotelu), volba závisí na místních možnostech a vašich požadavcích.

Můžete s námi například prožít netradičně řešené Eurovíkendy (po kanálech Londýna či podzemím Paříže) nebo poznat velké množství mimoevropských destinací (od Aljašky po Nový Zéland). Stačí si vysnít místo či aktivitu, a my váš sen již dovedeme k realizaci.

Chcete-li obdržet návrh programu připravený na míru, vyplňte, prosím, tento formulář.

Uvedené zájezdy chápejte pouze jako inspiraci, neboť každou akci vždy připravujeme na základě konkrétní poptávky jako originální program.

Bhútán

Bhútán Bhútán patří mezi poslední země na světě, kde zažijete atmosféru původních časů.

Toto buddhistické království pod štíty Himálaje nabízí úžasnou přírodu, zasněžené hory, ukryté kláštery, prastaré obyčeje a velmi pohostinné lidi. Bhútán představuje unikátní destinaci s minimem turistů, jejíž kouzlo se ale možná velmi brzy vytratí. Můžete se vydat na některý z nádherných treků vedoucích pod posvátnými sedmitisícovými vrcholky Jomolhari a Gangkhar Puensum, zdolat náročný „Snowman trek“ nebo středně těžkou túru „Laya – Gasa.“

Bhútán ale nabízí víc – můžete poznávat buddhistické kláštery a místní kulturu, nahlédnout do života místních lidí, obdivovat architekturu monumentálních pevností nebo pěšky vystoupat na vyhlídková místa vysoko nad údolím.

Pro další podrobné informace navštivte naši stránku věnovanou Bhútánu nebo náš specializovaný portál VIPholiday.cz.
                        

Čína – říše Středu

Osmidenní putování po Číně začíná v Pekingu a končí v Šanghaji. Prohlédneme si tzv. Zakázané město, pět set let nepřístupné, podnikneme výlet na Dlouhou zeď, největší stavbu lidstva. Vychutnáme nádhernou krajinu na hranicích s Tibetem a nahlédneme do kultury a mentality Číny. Ubytování ve 3*hotelích.
                        

Eurovíkendy

 • Berlín. Dnešní Berlín nabízí nepřebernou paletu památek, muzeí, moderní architektury a díky ekonomickému rozmachu v poslední době se mu přezdívá „největší staveniště Evropy“. Berlín je také město kontrastů, kde se střetává ruch nejmodernějších obchodních center se šedí zapadlých tureckých krámků.

 • Paříž – za šifrou mistra Leonarda. Třídenní návštěva Paříže, kdy zamíříme do galerií a památek, které jsou spojené se zmíněnou napínavou knihou a hledáním svatého Grálu.

 • Londýn a Oxford. V Londýně podle zájmů navštívíme významné památky, Britské muzeum, či královskou observatoř Greenwich. S rušnou a multikulturní metropolí s nekonečným sledem koncertů, festivalů a dalších akcí kontrastuje poklid universitního městečka Oxford.

 • Cesty na nový Východ. Aniž si to zatím uvědomujeme, nastává čas na návrat do míst, které ještě donedávna nebyly v zájmu cestovatelů. Tyto destinace dnes lákají novými možnostmi a evropská kultura se tady mísí s duchem minulých časů. Nabízíme zejména: Petrohrad, Krakow, Talin nebo Budapešť.
 •                         

  Highway číslo jedna a Route 66

  Sníte o tom, projet si tyto dvě legendární americké silnice? Proč ne, od Mexika až po Kanadskou hranici lemuje Highway číslo 1 západní pobřeží a cesta po ní je unikátním zážitkem. Dáte-li se na cestu po Route 66 nazývanou „The Main Street of America“, pochopíte jak americkou přítomnost, tak i její historii.
              

  Skalisté hory Kanady

  Okruh národními parky Banff a Jasper s pobytem v luxusních horských hotelech v Banffu a na Lake Luise. Putování proslulou Icefied Road – silnicí propojující vyhlášené národní parky. Ledovcová jezera Moraine Lake a Peyto Lake, jízda „lunochodem“ po ledovci Athabasca, vodopády a kaňony, panenská horská příroda. Na závěr návštěva proslulého města kovbojů Calgary nebo budoucího olympijského Vancouveru.
                          

  Srí Lanka

  Vydejte se s námi na ostrov v Indickém oceánu nedaleko rovníku. Budeme putovat po stopách obyvatel dávných paláců a svatyň, buddhistických i hinduistických klášterů. Spatříme slony, krokodýly a na bílých písečných plážích i obří želvy. U moře budeme ubytování ve velmi příjemných a nově postavených či opravených hotelích, ve vnitrozemí potom ve skromnějších hotýlcích.
                          

  Nechte se inspirovat naší další nabídkou
  Inspira s.r.o., Hvožďanská 3, 140 00 Praha 4
  +420 255 701 361, +420 776 007 883, info@inspira-travel.cz
  webdesign VLHA