KONTAKT

Inspira s.r.o
Hvožďanská 3
140 00 Praha 4

teambuilding
a firemní akce
tel.: 255 701 361

konference, eventy
a incentivní zájezdy
tel.: 226 804 790

incentivní zájezdy
a dovolená na míru
tel.: 222 361 190

produkce
tel.: 222 363 063


mobil: 776 007 883
mobil: 603 155 884

info@inspira-travel.cz

Připojte se k nám na Facebooku


JSME ČLENY
Asociace cestovních kanceláří

Hospodářská komora
zimní zájezdy
CZ l EN

Zimní zájezdy

Incentivní zimní zájezdy představují jednak "neokoukaný formát" akce a jednak nabízejí širokou škálu neobvyklých aktivit a zážitků. Zima také nabízí úlevu od nepříjemných mlh a smogu velkoměst a koneckonců - kdy jindy oslavit úspěšný firemní rok, než na jeho přelomu?

Rozhodnout se můžete pro "klasické" zimní zájezdy do alpských zemí nebo lyžování kombinovat s dalšími aktivitami zajímavými i pro nelyžaře. Každý si tedy přijde na své! Příklady aktivit, které pro Vás můžeme připravit:

 • Curling (metaná na ledě)
 • Sáňkování
 • Jízda se psím spřežením nebo na sněžných skútrech
 • Snowrafting, snowtubing
 • Telemarkové lyžování nebo skialpinismus
 • Ledové sochání
 • Výpravy na sněžnicích ...a další

Pro další informace si můžete prohlédnout náš katalog.

Chcete-li obdržet návrh programu připravený na míru, vyplňte, prosím, tento formulář.

Uvedené zájezdy chápejte pouze jako inspiraci, neboť každou akci vždy připravujeme na základě konkrétní poptávky jako originální program.

Bad Gastein

Bad Gastein je zárukou jedinečné dovolené i pro velmi náročné hosty. Lázeňský komplex Alpen Therme má unikátní atmosféru podobně jako městečko samotné a spolu s 64 upravovanými sjezdovými tratěmi poskytuje ideální zázemí pro zimní sporty. Kromě ly?ování mů?ete zkusit romantické jízdy v saních s koňským spře?ením, bruslení na přírodním i umělém kluzi?ti nebo noční sáňkování.
                        

Finsko – cesta za polární kruh

Výprava za polární kruh do drsného kraje bílých plání, sobů a polárních září. Projedeme se na sněžném skútru, naučíme se řídit sobí spřežení, seznámíme se s životem Laponců a ochutnáme jejich speciality. Na závěr navštívíme finské středisko zimních sportů Lahti, kde si na simulátoru můžeme vyzkoušet skok na lyžích z olympijského můstku.
                        

Ladovská zima v Oslu

Kromě kulturních a historických zajímavostí nabízí zimní Oslo bezpočet zajímavých aktivit: bruslení a hokej v centru metropole nebo na jezerech těsně za městem, lyžování v hlubokých norských lesích, či večerní korzo na osvětlených běžeckých tratích v areálu Holmenkollen.
                        

Lyžování v italských Dolomitech

Lyžování v Itálii je velmi příjemné a má rodinný charakter. Dolomity jsou vyhlášené tím, že v březnu zde zpravidla panuje slunečné počasí, a to i v případě, že v jiných oblastech Alp je zataženo a sněží. Ubytování v horském penzionu přímo na sjezdovce.
                        

SKI AMADÉ - Rakousko

Nejrozsáhlejší lyžařská oblast v Rakousku. Osm středisek propojených lanovkami a vleky, množství zasněžovacích děl zajišťuje sníh i na okraji sezóny. K dispozici je neuvěřitelných 860 kilometrů sjezdovek. Můžete se tedy vydat na lyžích na mnohakilometrové putování po alpských hřebenech, kopcích a údolích, nebo si naopak vybrat nejúžasnější sjezdovky a vychutnat si dlouhé sjezdy. Mezi zmíněnými vyhlášenými středisky je např. Zauchenzee , kde se tradičně jezdí světový pohár v obřím slalomu, Wagrain se známým akvaparkem a mnoha různými saunami, či lázně Bad Gastein s termálními prameny, nebo proslulý Schladming.
            

Zima pod Eigerem - Švýcarsko

Jedna z největších lyžařských oblastí Švýcarska se rozprostírá pod impozantní kulisou tří hlavních vrcholů Eiger (3.970 m), Mönch (4.099 m) a Jungfrau (4.158 m). Během pobytu absolvujeme výjezd vláčkem na nejvýše položenou železniční stanici Evropy v horském sedle Jungfraujoch (3.454 m) nebo jízdu po nejdelší sáňkařské trati v Evropě.
                        

Zimní týmové programy

Zima a sníh nabízejí další netušené možnosti pro týmovou zábavu. Umíme vytěžit právě ze zimního prostředí a zdánlivě náročnějších podmínek. Přitom je zcela lhostejné, zda účastníci umějí lyžovat nebo ne. Vydejte se s námi do hor a vyzkoušejte například následující neobvyklé aktivity:

 • Výlety na sněžnicích
 • Jízda se psím spřežením
 • Zimní strategické hry
 • Záchrana v horách (modelová situace)
                        

Zimní Vancouver

Aktivní program v nejkrásnějším městě Kanady, kde se potkávají hory a moře a které bude hostitelem příštích olympijských her. Prohlídka města, lyžování na báječných svazích přímo nad metropolí, olympijské lyžařské středisko Whistler – lyžování a variantní nabídka jízdy na sněžném skútru, jízda se psím spřežením, skialpinismus, popřípadě heliskiing. Ubytováních v komfortních horských hotelech.
                        

Nechte se inspirovat naší další nabídkouPro další podrobné informace navštivte náš specializovaný portál www.PolarniCesty.cz.

Polarni cesty

Inspira s.r.o., Hvožďanská 3, 140 00 Praha 4
+420 255 701 361, +420 776 007 883, info@inspira-travel.cz
webdesign VLHA