Incentivní zimní zájezdy představují nabízejí širokou škálu neobvyklých aktivit a zážitků. Nemusíte vůbec lyžovat, užijete si  neobvyklé zimní aktivity a každý si tedy přijde na své. Příklady aktivit, které pro Vás můžeme připravit:
 • Curling (metaná na ledě)
 • Sáňkování
 • Jízda se psím spřežením nebo na sněžných skútrech
 • Snowrafting, snowtubing
 • Telemarkové lyžování nebo skialpinismus
 • Ledové sochání
 • Výpravy na sněžnicích …a další
A pokud se rozhodnete pro „klasické“ zimní zájezdy s lyžováním vybereme vám zimní středisko i hotel, kde si zimu opravdu užijete. Hotely volíme podle přání našich klientů s tím, že víme, že mnoho klientů vyhledává wellness hotely, kde po lyžování skvěle postaráno i o vaši relaxaci a pohodu. Jinou variantou jsou stylové rodinné penziony, které zase skýtají dostatek soukromí.  Uvedené zájezdy chápejte pouze jako inspiraci, neboť každou akci vždy připravujeme na základě konkrétní poptávky jako originální program. 
Zájezdy, o kterých by bylo možné říci, že jsou určitou výzvou. Často míří do zemí, kam byste se na dovolenou nevydali,  přitom jsou to takové země, kde zažijete větší dobrodružství, než v zemích s rozvinutější civilizací. U všech těchto zájezdů platí, že čím více energie do putování a objevování vložíte, tím větší zážitky a dobrodružství zažijete. Uvedené zájezdy chápejte pouze jako inspiraci, neboť každou akci vždy připravujeme na základě konkrétní poptávky jako originální program.
Naše Polární výpravy a expedice míří do arktických i antarktických oblastí. Umíme vám nabídnout plavby do míst jako je Norsko, Grónsko, Špicberky, Jižní Goergia, nebo Aljaška. Ale také Antarktida, Patagonie nebo třeba Island. Dokážeme pro vás najít vysněnou plavbu podle vaší představy a nebo na našich stránkách budete nacházet aktualizované plavby s konkrétním termínem a cenou. Našimi partnery jsou prověřené společnosti, které připravují bezpečné plavby s vysokým standardem včetně vědeckých přednášek, nejrůznějších výletů i sportovních aktivit pro zájemce jakými jsou například plavby na mořském kajaku, výlety na sněžnicích či skialpových lyžích a jiné… Také nabízíme plavby do polárních oblastí na velkých plachetnicích, což je vskutku jedinečný zážitek zpravidla doplněný výlety na sněžnicích či skialpovch lyžích. Plavba do polárních oblastí je zážitek na celý život. Nutno dodat, že plavby jsou připravovány s maximální ohleduplností k životnímu prostředí a ve své podstatě učí objevovat krásu a chránit nádhernou přírodu polárních oblastí, která nám ještě zbyla.
Cesta obytným autem je o volnosti a svobodě. Nemusíte rezervovat žádný hotel, ten jste vyměnili za auto.  Nepotřebujete nutně hledat ani restauraci, máte svoji kuchyni, lednici, vařič. Nejste závislí na počasí, když je ošklivo, pojedete tam, kde je hezky. Na cestu můžete vyrážet i večer a ve chvíli, kdy pocítíte únavu, zaparkujete, přespíte a klidně brzy  ráno hned pokračujete. Jindy dojedete na parkoviště vysoko v horách za deště, v suchu a teple počkáte až se zlepší počasí. V zimě při lyžování zaparkujete hned u lanovky, žádné zdlouhavé dojíždění od hotelu… Záleží jen na vaší náladě a situaci co chcete podniknout a kde budete zrovna dneska spát. A ta místa jsou často mnohem romantičtější než nějaký hotel… Auto má k dispozici kuchyň s teplou vodou, lednici vařič, je vybaveno vždy 4 – 6 postelemi, stolem se dvěmi sedačkami,  sprchu, toaletu, klimatizaci i topení. Nabízíme vám samozřejmě zajištění spolehlivého vozu a to jak v Evropě (máme vlastní), tak třeba v USA, kde jsou stejně ideální podmínky. Samozřejmé je i vypracování návrhu detailního itineráře a detailní popis dalších míst, která vás mohou zaujmout. Jak nádherné treky v přírodě, tak zajímavá kulturní místa, nejrůznější koncerty,sportovní akce, stejně tak muzea, zábavní parky, lázně, dechberoucí příroda a také samozřejmě doporučená místa na kempování, spaní i parkování. V případě požadavku samozřejmě i kvalitní průvodce. To vše od nás dostanete na cestu. Nebudete se muset starat o nic, jen vyrazíte. Může jít o delší cestu třeba do Skandinávie, můžete se obytkou vydat poznávat národní parky USA, můžete v podstatě kamkoliv, kde jsou pro cestování obytkou příhodné podmínky.
Využít k poznávání zajímavé dopravní prostředky dostane vaší cestu o úroveň výše. Vychutnat si ubíhající krajinu ze sedla motorky Halley-Davisdon nebo okénka vlaku Orient Express bude patřit k nezapomenutelným zážitkům. Někomu učarovaly luxusní auta, jiný má raději terénní off road, pohodáři mohou relaxovat na palubě zaoceánské jachty… Nabízíme Vám následující produkty:
 • Luxusní auta
 • Džípy, off roady
 • Motorky, Harley-Davidson
 • Lodě, jachty, čluny
 • Okružní plavby
 • Cesty legendárními vlaky
 • Obytná auta
Uvedené zájezdy chápejte pouze jako inspiraci, neboť každou akci vždy připravujeme na základě konkrétní poptávky jako originální program.
Při velkém pracovním nasazení si zasloužíte luxusní dovolenou na míru. Víme jak je váš čas vzácný a chceme vám v rámci vaší cesty nabídnout maximum možného. Víme, co znamená exkluzivita a luxus na cestách, který si zasloužíte.  V rámci luxusní a exkluzivních zájezdů vám umíme nabídnout špičkové služby a excelentní servis,  ať již v rámci vaší dovolené či  skupinových incentivních luxusních zájezdů. Dokážeme uspokojit i nejnáročnější klienty. Příkladem může být program, kdy bydlíme ve zrekonstruovaném hradě, součástí programu mohou být takové exkluzivní zážitky jako je např. reálného vylodění v Normandii, nebo třeba přesun zimní krajinou na psím spřežení…. Nabídneme vám přepychové ubytování ve špičkových stylových hotelech, vynikající gastronomii, nejlepší průvodce, letenky s minimem čekání a přestupů a maximálním pohodlím. Cestu, program i veškeré detaily vám připravíme podle vašeho přání. V rámci exkluzivních zájezdů nejde ovšem jen o luxus. Dotváříme vaše představy a sny a tvoříme výjimečné zážitky, které v sobě budete nosit ještě dlouho do budoucna. Uvedené luxusní a exkluzivní zájezdy chápejte pouze jako inspiraci, neboť každou akci vždy připravujeme na základě konkrétní poptávky jako originální program. 
Gurmánské a vinařské zájezdy vždy míří do zajímavých destinací, které jsou proslulé nejen svou historií a způsobem života. Gurmánské zájezdy, vedle zajímavého programu, podtrhují i kulinářské umění, které můžete ocenit v kvalitních restauracích což dokresluje a výrazně umocňuje celkový zážitek.  Zejména ve Francii, ale i v mnoha dalších zemích se zaměřujeme i na, kdy součástí programu je i návštěva skvělých vinařství, kde vína degustujeme. Kultura, historie zvyky i způsob života se vždy promítají do chutí a přípravy jídla a způsobů stravování vůbec.  Gurmánské zájezdy jsou tak vynikající příležitostí, jak vyzkoušet i tento rozměr cestování. Francie, Vientam, Čína, nebo třeba Japonsko - vždy budete překvapeni kuchyní, stravovacími návyky a teprve s odstupem si vždy uvědomíte proč je tamní gastronomie právě taková, jaká je.
Pokud milujete golf, můžete využít našich zkušeností se zajišťováním golfových cest a nechat si pro váš tým či skupinu připravit golfovou nabídku na míru. Golf se potom stane základním těžištěm cesty a  další program se zcel přizpůsobuje dění na greenu.  Máme dokonalý přehled o možnostech golfu v blízkých evropských zemích i exotických destinacích. Umíme vám vám nabídnout hřiště vysokých kvalit včetně souvisejících služeb a golf kombinujeme i s dalším poznávacím nebo sportovním programem.
Cesty se sdílením představují nový typ zájezdu. Jde nejen o poznání přírody a kultury cizí země, ale také sama sebe. Setkáte se se sebou prostřednictvím svých spolucestujících i tím, co daná země nabízí.  Jsou velkou výzvou. Můžou nabídnou přátelství, blízkost, sdílení, inspiraci a také změnu. Průběh:  Budeme samozřejmě věnovat pozornost přírodním krásám a kulturním zajímavostem. Kromě toho má každá cesta své téma, které je v dané zemi akcentováno. Můžeme se tak od místních učit.  Osobní rozvoj je plnohodnotnou součástí programu.  Na cestě bude čas na diskuse, zpětné vazby, inspiraci, zážitkové aktivity a nepovinné sdílení s ostatními účastníky. Ve skupině bude probíhat sdílení (není samozřejmě povinné). Je však důležité, aby si lidé ve skupině rozuměli, důvěřovali si a pomáhali. Zároveň platí, že cokoliv je ve skupině řečeno je přísně důvěrné i po skončení naší cesty.  Platí, že čím více energie do společné cesty vložíte, tím více také dostanete. Průvodci: Cestujeme v malé skupině s průvodcem lokalitou a lektorem, koučem či facilitátorem.  Ten má v tomto směru i odpovídající vzdělání, osobním rozvojem se profesionálně zabývá, postará se o atmosféru ve skupině a bude také zodpovídat za bezpečnost a psychickou pohodu účastníků. V zásadních situacích má právo veta, o mnoha věcech ale rozhoduje celá skupina. Náročnost: Každá cesta je profesionálně připravena a zajištěna. Bezpečnost je naší prioritou. Většina cest míří do pohodlných hotelů (tam, kde to jde), zpravidla je zajištěna polopenze či plná penze.  Charakter cesty bude poklidnější, než znáte z klasických zájezdů, během času budou chvíle vykročení z komfortní zóny i prostor pro improvizaci. Cesty se sdílením jsou výběrové. S každým účastníkem povedeme individuální pohovor, vyhrazujeme si právo účast potvrdit či odmítnout. Důvodem může být psychická a fyzická  bezpečnost a kompatibilita jednotlivých členů ve skupině. Skupina tak získá porozumnění a prostor pro růst.