DOVOLENÁ NA JACHTĚ

Vyměňte hotel za loď a objevte nejkrásnější zátoky, ostrovy, starobylá přístavní městečka a nádhernou přírodu. Jachting je zážitek jiného druhu. Nabízíme vám dobrodružství a zároveň naprostou bezpečnost. Jízda na lodi poskytuje jedinečný pocit svobody a bezprostřední kontakt se živly – mořem, větrem a přírodou. Na noc zakotvíme v poklidné romantické zátoce, vykoupeme se na nádherné pláži, kterou budeme mít sami pro sebe, a se sklenkou vína si vychutnáme působivý západ slunce.

Naši kapitáni jsou profesionálové, kteří na lodích absolvovali velký počet námořních mil. Jsou velitelé jachet s mezinárodní platností, prověření na moři a mají zkušenosti i ve velmi náročných podmínkách. Budou vašimi průvodci a instruktory a vytvoří na lodi pohodu. Jejich práce je baví a během plavby budou o vás maximálně pečovat.

Kapitáni vás naučí, pokud budete chtít, základním námořním dovednostem, jako je navigace, povětrnostní podmínky, používání plachet, jízda s motorem a mnoho dalšího. Pro zájemce bude samozřejmě dost příležitostí vyzkoušet si řízení lodi a zažít týmovou práci při práci s plachtami, navigaci či manévrování. Naši kapitáni budou zárukou, že vše proběhne v maximálním bezpečí. Ještě léta budete mít na co vzpomínat.

více informacích na našem webu www.inspira-sailing.cz

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě  Podobné zájezdy

  DUBROVNÍK

  Odjezd
  Návrat
  Cena
  • 25 500 Kč + 2 500 Kč až 8 000 Kč za vypracování detailního itineráře

   Deposit při převzetí auta činí 28 000 Kč

   Poplatek za uklizení vozu činí 5 500 Kč a odpustíme vám jej za předpokladu předání v naprosto čistém stavu

  Dovolená na míru v obytném autě – Evropa

  PLAVBA NA PLACHETNICI ČI KATAMARÁNU

  Odjezd
  Návrat
  Cena

  Gurmánská Madeira

  KORSICKÁ ODYSSEA

  NEPÁL A KÁTHMÁNDÚ