DOVOLENÁ NA JACHTĚ

Vyměňte hotel za loď a objevte nejkrásnější zátoky, ostrovy, starobylá přístavní městečka a nádhernou přírodu. Jachting je zážitek jiného druhu. Nabízíme vám dobrodružství a zároveň naprostou bezpečnost. Jízda na lodi poskytuje jedinečný pocit svobody a bezprostřední kontakt se živly – mořem, větrem a přírodou. Na noc zakotvíme v poklidné romantické zátoce, vykoupeme se na nádherné pláži, kterou budeme mít sami pro sebe, a se sklenkou vína si vychutnáme působivý západ slunce.

Naši kapitáni jsou profesionálové, kteří na lodích absolvovali velký počet námořních mil. Jsou velitelé jachet s mezinárodní platností, prověření na moři a mají zkušenosti i ve velmi náročných podmínkách. Budou vašimi průvodci a instruktory a vytvoří na lodi pohodu. Jejich práce je baví a během plavby budou o vás maximálně pečovat.

Kapitáni vás naučí, pokud budete chtít, základním námořním dovednostem, jako je navigace, povětrnostní podmínky, používání plachet, jízda s motorem a mnoho dalšího. Pro zájemce bude samozřejmě dost příležitostí vyzkoušet si řízení lodi a zažít týmovou práci při práci s plachtami, navigaci či manévrování. Naši kapitáni budou zárukou, že vše proběhne v maximálním bezpečí. Ještě léta budete mít na co vzpomínat.

více informacích na našem webu www.inspira-sailing.cz

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě  Podobné zájezdy

  PLAVBA NA ŘÍČNÍCH LODÍCH

  Odjezd
  Návrat
  Cena
  • Termíny a ceny najdete na www.madeiran.cz

   http://www.madeiran.cz

  Azorské ostrovy – SÃO MIGUEL

  GOLF V RAKOUSKU

  BORNEO

  Grónsko, Greenland

  Odjezd
  Návrat
  Cena
  • od 5 790 euro

   Cena za osobu ve sdílené čtyřlůžkové kajutě. Dvojlůžková 8100 euro za osobu. Další kategorie kajut na vyžádání.

  • od 5 790 euro

   Cena za osobu ve sdílené čtyřlůžkové kajutě. Dvojlůžková 8100 euro za osobu. Další kategorie kajut na vyžádání.

  Plavba Špicberky, severovýchodní Grónsko a Island

  ISLANDSKÝM VNITROZEMÍM NA OFF ROADECH