Austrálie - Port Campbell (Dvanáct apoštolů)

Dovolená na míru z hlediska Covidu – SVĚT

Petr Hlubuček

Dovolená na míru z hlediska Covidu – SVĚT

Jsme specialisté na zájezdy na míru, proto vám i v současné době umíme nabídnout atraktivní zájezdy do vzdálenějších zemí na jiných kontinentech. Vycházíme z aktuální situace a nabídku zájezdů přizpůsobujeme zemím, u kterých bude možné na jaře 2021 očekávat otevření.

Podotýkáme, že postupně dochází k posunu paradigmatu o cestování, kdy bude řada zemí vyžaduje testování na Covid 19. Se snadnou dostupností testování, často přímo na letištích a nástupem rychlejších a levnějších testů, začneme na testování nahlížet jako na nutnou technickou záležitost a poměrně krátké zdržení během cesty. Testování se s velkou pravděpodobností  jednoduše stane součástí cestování, až do nástupu nové vakcíny. 

Při cestování mimo země EU však pro občany České republiky platí omezení (aktuálně stejně jako i v rámci některých zemí v EU), které si každá země nastavuje podle svého uvážení, což v důsledku může znamenat právě požadavek testů, karanténu, nebo dokonce odepření vstupu do dané země, což má souvislost s aktuálním rozšířením onemocnění u nás.

I když se v současné době může situace jevit jako nepříznivá pro cestování, lze předpokládat na jaře roku 2021 dojde ke zklidnění a postupnému návratu k normálu.

Již nyní je však možné objednat dovolenou na míru. V současné době vyžadujeme jen minimální zálohy související s přípravou daného itineráře, zálohy na úhradu ubytování a dalších cestovních služeb budeme požadovat teprve ve chvíli, kdy budeme moci řešit datum konkrétních rezervací a i v tomto případě platí, že zálohu jsou, vzhledem k situaci, nízké a plná cena se bude hrazena teprve s přiblížením konkrétního data odjezdu.

Rádi vám tedy i v současné chvíli nabídneme dovolenou podle vašich představ, na míru. Respektujeme vaše přání, poradíme co vše je možné a pomůžeme dotvořit vaše představy a sny. Detailní program a plán cesty vám navrhne náš zkušený průvodce, který danou destinaci dobře zná, často v dané destinaci dokonce aktuálně žije.

Výsledkem bude exkluzivně a velmi detailně zpracovaný itinerář vaši dovolené na míru. Součástí itinerářů jsou detailní návrhy programu, mapy, hotely, specifikace auta či letenek, GPS lokace apod.  Zajistíme vám letenky, vízové služby, ubytování, pojištění, pronájem auta, vstupy, na přání i lokálního místního průvodce v angličtině, nebo českého průvodce po celou dobu vaší cesty. Připravíme vám také zajímavá setkání i aktivity na které vás nadchnou. V případě potřeby vám budeme telefonicky k dispozici a pomůžeme s případnými změnami, nebo jakýmikoliv komplikacemi. Nemusíte tedy nic řešit předem a ztrácet čas. Nemusíte se nikomu přizpůsobovat a zažijete maximum možného !

Některé z destinací, které jsou aktuálně otevřené bez nutnosti testů: Kostarika, Maledivy, Laos, Madeira a Azorské ostrovy, bez testu pokud naše země nebude aktuálně „červená“. K otevření se od 1.1. 2021 chystá Srí Lanka. Nové aktuální informace budeme doplňovat na začátku roku 2021.

Samozřejmě vám v rámci zvolené destinace budeme podrobně informovat s případnými omezeními a detailně s vámi probereme i veškeré záležitosti, abyste se cítili bezpečně v jakékoliv situaci. Ani v tuto chvíli se nemusíte vzdávat vaší vysněné dovolené.

Na co se můžete těšit?

  • Na Maledivy můžete cestovat již nyní
  • Jaro na Novém Zélandu - ideální termín od ledna 2021
  • Jaro v Austrálii - ideální termín jaro 2021
  • Pro cestu do Japonska je nejvhodnější naplánovat na březen až červen 2021, nebo potom na podzim
  • Na cestu do Kanady je ideální čas od května do září

Fotogalerie

Místa pobytu

    Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě