Austrálie - Port Campbell (Dvanáct apoštolů)

Dovolená na míru – SVĚT

Petr Hlubuček

Dovolená na míru – SVĚT

Jsme specialisté na zájezdy na míru, proto vám i v současné době umíme nabídnout atraktivní zájezdy do vzdálenějších zemí na jiných kontinentech. Vycházíme z aktuální situace a nabídku zájezdů přizpůsobujeme zemím, které se v průběhu léta budou otevírat.  Ke dni 1.7. vydalo ministerstvo zahraničí seznam zemí mimo Evropu s nízkým rizikem onemocnění. Na seznamu jsou tyto země:  Nový Zéland, Austrálie, Kanada, Jižní Korea, Japonsko. V současné době ovšem čekáme na podmínku reciprocity pro občany ČR. Další vývoj a věřme i otevření zemí pro české turisty, je možné očekávat 14.7.

Můžete si tedy objednat dovolenou podle svých představ na míru. Respektujeme vaše přání, poradíme co vše je možné a pomůžeme dotvořit vaše představy a sny. Detailní program a plán cesty vám navrhne náš zkušený konzultant, který danou destinaci dobře zná, často v dané destinaci dokonce žije.

Výsledkem bude exkluzivně a velmi detailně zpracovaný itinerář vaši dovolené na míru včetně zajištění veškerých souvisejících služeb, map, kontaktů, GPS lokací apod. Zajistíme letenky, vízové služby, ubytování, pronájem auta, vstupy, na přání i lokálního místního průvodce v angličtině, nebo českého průvodce po celou dobu vaší cesty. Připravíme vám také zajímavá setkání i aktivity na které vás nadchnou. V případě potřeby vám budeme telefonicky k dispozici a pomůžeme s případnými změny, nebo jakýmikoliv komplikacemi. Nemusíte tedy nic řešit předem a ztrácet čas. Nemusíte se nikomu přizpůsobovat a zažijete maximum možného !

Samozřejmě vám v rámci zvolené destinace budeme podrobně informovat s případnými omezeními a detailně s vámi probereme i veškeré záležitosti, abyste se cítili bezpečně v jakékoliv situaci. Ani v roce 2020 se nemusíte vzdávat atraktivní dovolené.

Na co se můžete těšit?

  • Jaro na Novém Zélandu - ideální termín od listopadu
  • Jaro v Austrálii - ideální termín od listopadu
  • Pro cestu do Japonska je nejvhodnější naplánovat na měsíce září-říjen, nebo březen až červen
  • Na cestu do Kanady je ideální čas od června do října

Fotogalerie

Místa pobytu

Itinerář pro inspiraci

  • 1.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě


Související zájezdy