Obytným autem v rámci Schengenského prostoru

Petr Hlubuček

Obytným autem v rámci Schengenského prostoru

Již mnoho let připravujeme zájezdy na míru, jaké jsou opravdu vyhledávané. Děláme tak i v současné výjimečné době. Proto vám chceme nabídnout cestu obytným vozem kamkoliv v rámci Schengenského prostoru včetně Chorvatska.

Zprostředkujeme vám konkrétní obytná auta podle vašeho přání.  Tato konkrétní nabídka se týká vozu Corado 646 , kde ještě zbývají v průběhu léta některé volné termíny. Cestovat můžete v obytném voze sami, ve dvou až maximálně v šesti lidech. Můžete se také domluvit například dvě rodiny a udělat „obytkovou výpravu“.

Pomůžeme vám vybrat trasu s ohledem na to, co chcete vidět a zažít. Dopodrobna vás zasvětíme do tajů cestování obytným vozem a obytný vůz zajistíme podle vašich potřeb (vybavení, velikost auta, počet míst, komfort…).  Připravíme podrobný itinerář, který bude variabilní, abyste mohli aktuálně reagovat na počasí apod. Zajistíme veškeré rezervace podle vašeho přání např. pronájem lodi, zapůjčení kol, divadelní představení nebo vytipujeme sportovní možnosti či zajímavá místa na trase.

Vedle detailního zpracování itineráře včetně případné rezervace kempů nebo zcela konkrétních nabídek, kde lze na krásných místech  v přírodě přenocovat bez poplatku. Nabídneme vám konkrétní aktivity podle vašeho výběru na vaší trase a případně vám rovněž zarezervujeme vámi vybraný program předem.  (Muzea, vodní parky, zapůjčení lodí, nejrůznějších sportovních programů, aktivit pro děti…)

Rádi pro vás připravíme dovolenou na rok 2020, která bude vskutku podle vašeho gusta, komfortní a současně zcela bezpečná. Jen neotálejte s komunikací, máme jen omezenou kapacitu obytných vozů za příznivé ceny.

Další informace zde

Odjezd
Návrat
Cena
 • Zapůjčení vozu: 29 990 Kč (9 dní)

  Detailní itinerář: podle náročnosti mezi 5 000 Kč až 10 000 Kč (není podmínkou)

Fotogalerie

Doplňující informace

 • Cena zahrnuje:

  • Zajištění obytného vozu podle vašeho přání, termíny jsou flexibilní s tím, že záleží na aktuálních volných termínech
  • Havarijní pojištění se spoluúčastí 10 000 Kč resp. 10 % z ceny opravy
  • Osobní setkání v rámci domlouvání veškerých detailů vaší cesty
  • Detailní vypracování vašeho itineráře s rezervací caravan kempů, případně doporučená místa legálního přenocování ve volné přírodě
  • Telefonický servis pro případ konkrétních požadavků (nehoda, změna ubytování, požadavky na návrh jiné trasy…)
 • Cena nezahrnuje:

  Pohonné hmoty, úklid vozu ve výši 2 800 Kč (pokud není vůz předán v perfektním stavu, kdy lze předat dalšímu zájemci), poškození vozu, které nezahrnuje havarijní pojistka, administrativní náklady při řešení jakékoliv havárie ve výši 5 000 Kč,  cestovní pojištění.

 • Předání a převzetí vozu:

  Vůz předáváme a přebíráme na Praze 4 na Chodově, po dohodě lze domluvit i jiné místo.

 • Kauce:

  Kauci ve výši 30 000 Kč vybíráme při převzetí vozu nebo lze zaslat předem na účet. Kauci vracíme nejpozději 7 dní po předání. Případně je možné domluvit se na vrácení zálohy v hotovosti při předání vozu, je ovšem nutné počítat v tomto případě s časovou prodlevou na zkontrolování vozu.

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě