Incentivní zájezd: Relaxační

Vysoké pracovní nasazení v průběhu roku může časem poznamenat pracovní výsledky a způsobit únavu zaměstnanců, která se zákonitě projeví na efektivitě práce. Odpočinkové incentivní programy pomáhají načerpat nové síly.

Vložené prostředky ze strany zaměstnavatele se mnohonásobně vrátí nejenom ve vysoké efektivitě práce, ale i v zachování harmonických vztahů na pracovišti. Relaxační program tak může být účinnou terapií i odměnou za celoroční pracovní nasazení vašich zaměstnanců.

Uvědomujeme si, že co pro někoho znamená odpočinek, může být pro jiného vysoce náročné. Pomůžeme vám správně vybrat program a citlivě nastavit jeho obtížnost tak, aby si všichni účastníci odpočinuli a zároveň se aktivně odreagovali.

Váš tým může například lenošit v maďarských termálních lázních, navštívit evropskou kulturní událost, užívat si víkendové lyžování v Alpách nebo vyrazit k moři na Korsiku a pobyt si zpestřit sportovními aktivitami.

Uvedené zájezdy chápejte pouze jako inspiraci, neboť každou akci vždy připravujeme na základě konkrétní poptávky jako originální program. 

Všechny oblasti
Afrika
Antarktida
Asie
Austrálie a Oceánie
celoroční destinace
Evropa jih
Evropa sever
Severní Amerika
Střední a Jižní Amerika
UNESCO
Všechna témata
celoroční destinace
cesty gurmánské
Cesty za kulturou
cesty za poznáním
Cesty za přírodou
Cesty za vínem
Dobrodružství
Exotika
Extrémní zájezdy
Golf
jachty a motorové lodě
Městské zájezdy
Neobvyklé dopravní prostředky
Rybaření
Safari
sport
UNESCO
zaoceánské a říční plavby
Incentiva vše
Exkluzivní
Fyzicky náročnější
Pobytové u moře
Poznávací
Relaxační
Teambuilding
Zimní
Načíst více (8)