KARIBIK NA KATAMARÁNU JAKO TEAMBUILDING

Petr Hlubuček

KARIBIK NA KATAMARÁNU JAKO TEAMBUILDING

Odpočinek  na plachetnici či katamaránu je velkým dobrodružstvím dnešní doby. Zajistíme pro vás lodě i zkušené kapitány, nepotřebujete žádnou zkušenost. Každý, koho láká cestování na moři, může zažít ten neopakovatelný pocit naprosté svobody. Na lodi se dostanete do bezprostředního kontaktu s živly, přírodou, mořskými zvířaty, poznáte romantické ostrůvky, starobylé přístavy, úžasné zátoky, zakotvíte na panenské pláži a budete obdivovat nádherné západy slunce. A koupání v průzračně čistém moři – kde se vám jen zachce. Vyměňte hotel za loď.

Souostroví Malé Antily nabízí skvělý jachtařský program i bezpočet nádherných zátok pro kotvení. Pobyt na lodi budete střídat s výpravami na ostrovy, můžete rybařit, potápět se nebo šnorchlovat, jezdit na mořském kajaku a mnoho dalšího. Vyplouváme z ostrova Guadelope s překrásným členitým pobřežím, navštívíme souostroví  Îles des Saintes, které je jedním z nejlíbivějších v celém Karibiku, kde najdete úžasnou karibskou přírodu a národní park National de la Guadeloupe a vrcholem bude ostrov Dominika,  jehož členité vnitrozemí je převážně pokryto tropickým pralesem, který dosud zůstává z větší části zachován v původní podobě.

Máme promyšlený program i trasu. Avšak v případě, že chcete postavit plavbu na míru,  rádi Vám jí ušijeme!

Na co se můžete těšit?

 • bezprostřední kontakt s přírodou a podmořským světem
 • romantické ostrovy, starobylé přístavy a kokosové palmy
 • úžasné zátoky, panenské pláže a úžasné koupání
 • vnitrozemí s tropickým pralesem
 • národní park National de la Guadeloupe
 • ostrov Dominika jako karibský ráj

Fotogalerie

Doplňující informace

 • Termín :

  Na vyžádání

 • Orientační cena :

  49 000 Kč / osobu  (bez letenek ), závisí na konkrétním termínu, typu lodě a dalších službách

 • Naši kapitáni :

  Kapitán vám bude průvodcem, mentorem, instruktorem a osobou, na kterou se můžete kdykoli se vším obrátit. Naši kapitáni, jsou velitelé jachet námořní plavby minimálně stupně B (yachtmaster offshor), jsou jmenovaní Ministerstvem dopravy ČR  a jsou zkušenými „mořskými vlky“.  Všichni jsou prověřeni v náročných podmínkách jak na moři, tak na souši. Jsou to profesionálové na slovo vzatí,  jsou empatičtí, námi prověření a se zkušenostmi v těch nejnáročnějších podmínkách.

  Na začátku plavby vás kapitán naučí všem potřebným dovednostem od navigace, přes používání plachet, trimu, refování, až po věci praktické, jako je vaření při plavbě.  Mají obrovské zkušenosti  s vedením týmu a prací se skupinou a jsou zodpovědní za bezpečný průběh jakékoli akce a expedice. Naši kapitáni mají zkušenosti jak s nejnáročnější firemní klientelou a jejich hlavní přidanou hodnotou je, že nadstandard považují za standard. A jsme na ně hrdí.

  Předpokládáme, že budete na lodi požadovat snídaně a večeře, proto bude na každé lodi i hosteska, která bude vařit a  pomáhat kapitánovi s organizací.

 • Poznámka :

  Uvedená cena je orientační. Zájezd je připraven na objednávku a cena finální nabídky bude zahrnovat veškeré požadavky našich klientů (konkrétní typ lodě, aktuální datum závazné rezervace, stravování, doprava, délka zájezdu, veškeré aktivity…).  

  Ceny pronájmu lodí jsou velmi závislé na čase závazné rezervace a rozdíly podle data objednávky mohou být značné. Významnou roli rovněž hraje omezená kapacita nabídky jachet charterových a rezervace času kapitánů. V případě zájmu nás proto prosím kontaktujte s dostatečný předstihem. 

  Přesná trasa plavby a navštívená místa záleží na počasí a povětrnostních podmínkách a může se s ohledem na bezpečnost a komfort posádky změnit. O trase plavby rozhoduje kapitán, který dbá na bezpečnost posádky.  

Itinerář pro inspiraci

 • 1. den

  dopoledne odlet z Prahy na Guadelope, nalodění

 • 2. - 7. den

  Plavba průlivem ostrova Guadalope, působivé souostroví Îles des Saintes s unikátní túrou na aktivní sopku, ostrov sopečného původu – Dominika. Výlet do deštného pralesa a dechberoucí Traffalgarské vodopády. A také nádherbé černé pláže, úžasné zátoky, skaliska, palmy a tropická příroda.

 • 8. den

  Odlet do Prahy

Místa, aktivity a ubytování

 • V malé skupině 4 – 10 lidí můžete na plavbách volit mezi jednotrupou plachetnicí a katamaránem. Plachetnice se sportovnější, rychlejší a ve větru pluje s náklonem. Katamarán nabízí výrazně více prostoru, je komfortnější, ale je zase pomalejší a při plavbě nemá žádný náklon a pojme více lidí.    

 • Na katamaránu jsou, stejně jako na jednotrupé plachetnici, zpravidla dvoulůžkové kajuty (na katamaránu je kajuta samozřejmě výrazně větší).  Při teplém počasí je možné nocovat i na palubě.  Loď může přes noc být zakotvena v maríně, nebo kotvíme v hezkých romantických zátokách.

 • Katamarány i plachetnice mají zpravidla dvoulůžkové kajuty, velký společný prostor zvaný “salón” uvnitř lodi, který skýtá velký stůl s posezení pro celou posádku a jeho součástí je i dobře vybavená kuchyně.  

 • Další a během léta dokonce nejčastější je možnost sezení na palubě, kde je rovněž velký stůl a posezení chráněné střechou či plachtou před sluncem. 

 • Koupelna zahrnuje sprchový kout s teplou sprchou, toaletu, umyvadlo. Na katamaránu samozřejmě prostornější než na plachetnici. Většinou jsou na lodi dvě koupelny, v případě katamaránu někdy i čtyři.

 • Možná dispozice katamaránu:  v plovácích jsou čtyři ložnice přímo spojených s koupelnami, uprostřed lodi je velká společenská místnost s gaučem a velkým stolem s panoramatickými okny a na zádi je další sezení.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě


Související zájezdy