Luxusní a exkluzivní zájezdy

Při velkém pracovním nasazení si zasloužíte luxusní dovolenou na míru. Víme jak je váš čas vzácný a chceme vám v rámci vaší cesty nabídnout maximum možného. Víme, co znamená exkluzivita a luxus na cestách, který si zasloužíte.  V rámci luxusní a exkluzivních zájezdů vám umíme nabídnout špičkové služby a excelentní servis,  ať již v rámci vaší dovolené či  skupinových incentivních luxusních zájezdů.

Dokážeme uspokojit i nejnáročnější klienty. Příkladem může být program, kdy bydlíme ve zrekonstruovaném hradě, součástí programu mohou být takové exkluzivní zážitky jako je např. reálného vylodění v Normandii, nebo třeba přesun zimní krajinou na psím spřežení….

Nabídneme vám přepychové ubytování ve špičkových stylových hotelech, vynikající gastronomii, nejlepší průvodce, letenky s minimem čekání a přestupů a maximálním pohodlím. Cestu, program i veškeré detaily vám připravíme podle vašeho přání.

V rámci exkluzivních zájezdů nejde ovšem jen o luxus. Dotváříme vaše představy a sny a tvoříme výjimečné zážitky, které v sobě budete nosit ještě dlouho do budoucna.

Uvedené luxusní a exkluzivní zájezdy chápejte pouze jako inspiraci, neboť každou akci vždy připravujeme na základě konkrétní poptávky jako originální program.