OBYTNÝM AUTEM

Cesta obytným autem je o volnosti a svobodě. Nemusíte rezervovat žádný hotel, ten jste vyměnili za auto.  Nepotřebujete nutně hledat ani restauraci, máte svoji kuchyni, lednici, vařič. Nejste závislí na počasí, když je ošklivo, pojedete tam, kde je hezky. Na cestu můžete vyrážet i večer a ve chvíli, kdy pocítíte únavu, zaparkujete, přespíte a klidně brzy  ráno hned pokračujete. Jindy dojedete na parkoviště vysoko v horách za deště, v suchu a teple počkáte až se zlepší počasí. V zimě při lyžování zaparkujete hned u lanovky, žádné zdlouhavé dojíždění od hotelu…

Záleží jen na vaší náladě a situaci co chcete podniknout a kde budete zrovna dneska spát. A ta místa jsou často mnohem romantičtější než nějaký hotel…

Auto má k dispozici kuchyň s teplou vodou, lednici vařič, je vybaveno vždy 4 – 6 postelemi, stolem se dvěmi sedačkami,  sprchu, toaletu, klimatizaci i topení.

Nabízíme vám samozřejmě zajištění spolehlivého vozu a to jak v Evropě (máme vlastní), tak třeba v USA, kde jsou stejně ideální podmínky. Samozřejmé je i vypracování návrhu detailního itineráře a detailní popis dalších míst, která vás mohou zaujmout. Jak nádherné treky v přírodě, tak zajímavá kulturní místa, nejrůznější koncerty,sportovní akce, stejně tak muzea, zábavní parky, lázně, dechberoucí příroda a také samozřejmě doporučená místa na kempování, spaní i parkování. V případě požadavku samozřejmě i kvalitní průvodce. To vše od nás dostanete na cestu. Nebudete se muset starat o nic, jen vyrazíte.

Může jít o delší cestu třeba do Skandinávie, můžete se obytkou vydat poznávat národní parky USA, můžete v podstatě kamkoliv, kde jsou pro cestování obytkou příhodné podmínky.

0