Leadership a vědomý business (katamarán Korfu – Řecko)

Petr Hlubuček

Leadership a vědomý business (katamarán Korfu – Řecko)

Výprava na jachtě speciálně pro majitele, společníky a manažery firem. Řízení jachty či katamaránu má ve své podstatě velkou podobnost s řízením firmy. Musíte průběžně znát podmínky (počasí), musíte vědět koho máte v týmu (v posádce) a jak se na koho můžete spolehnout, musíte se svým týmem dobře komunikovat a držet směr…

V určité chvíli si také začne každý leader klást otázky týkající se smyslu práce jeho firmy a integrity. Vědomý business je efektivní a dobrodružnou cestou k opravdovému leaderovství a inspiruje k vnitřní integritě a odvaze.

Během naší plavby po řeckých ostrovech se uvedená  témata stanou předmětem našeho zkoumání. Budeme si vyměňovat zkušenosti a zkušený kouč a trenér leadershipu nabídne během plavby reálný pohled na to, jak dobře může tým fungovat a do jaké míry právě tohle může opravdový leader ovlivnit.

Předpokladem, aby trénink na lodi byl maximálně užitečný,  je velká otevřenost celé posádky a ochota sdílet své zkušenosti a otevřenost zpětné vazbě. Trénink na jachtě je také zárukou, že vše co  bude řečeno, je zcela důvěrné a zůstane to v moři. 

Součástí plavby bude i základní výcvik jachtingu. Budete mít příležitost řídit jachtu pod vedením zkušeného kapitána, který bude po celou dobu i garantem maximální bezpečnosti. Nepotřebujete předem žádné zkušenosti.

Nestrávíme ale veškerý čas jen na lodi.  Budeme rybařit, objevovat krásné ostrovy a ostrůvky a užijeme si působivé řecké vesnice a pobřežní městečka, kde vládne dokonalá pohoda.

Zájezd nemá předem daný itinerář, protože bude zálež zejména na počasí, kam se vydáme. Každopádně ale každý večer budeme nocovat v krásných zátokách a nevynecháme ani ostrovy Erikoussu a Otonissi, který je také nazývaný zelenou perlou Jónského moře. Na Korfu si také opečeme jehně.

Lektorem bude mentor a kouč Filip Lepier, který pracoval léta na manažerské pozici a od roku 2012 zastával pozici výkonného ředitele v nadnárodní konzultantské společnosti. Má bohaté zkušenosti jako lektor, kouč a mentor a specializuje se na témata zvyšování výkonnosti zaměstnanců a jejich motivaci, má také bohaté zkušenosti jako facilitátor.

Kapitán, který povede katamarán bude Roman Staffen, který má mezinárodní kapitánský průkaz Yacht master offshore – velitel mořské plavby a má mnohaletou zkušenost, kdy málem polovinu svého času tráví na mořích. Specializuje se především na Řecko, kde zná doslova každý kámen a v pod jeho vedením budeme i za té největší bouřky v naprostém bezpečí.

Odjezd
Návrat
Cena
 • 06. 06. 2020
  13. 06. 2020
  49 845 Kč aktuální cena first minutes do 31.1.2020 - 44 923 Kč
 • 19. 09. 2020
  26. 09. 2020
  49 845 Kč aktuální cena first minutes do 31.1.2020 - 44 923 Kč

Na co se můžete těšit?

 • Leadership a seberozvoj na jachtě
 • výcvik jachtingu
 • rybaření, šnorchlování
 • řecká pohoda, ostrůvky, městečka

Doporučená délka pobytu: 7 dní.

Fotogalerie

Místa pobytu

Doplňující informace

 • cena zahrnuje:

  • českého kapitána
  • lektora
  • pronájem pohodlné jachty (4 x dvoulůžková kajuta) resp. katamarán (4 x dvoulůžková kajuta – výrazně více prostoru)
  • motorový nafukovací člun
  • snídaně a obědy na lodi (snídaně a obědy si budeme sami společně vařit a připravovat) 
 • cena nezahrnuje:

  • přímá letenka z Prahy (ceny od 7 000 Kč v závislosti na čase objednání)
  • nápoje na lodi (zejména alkoholické)
  • večeře v místních restauracích
 • poznámka:

  Přesná trasa plavby a navštívená místa záleží na počasí a povětrnostních podmínkách a může se s ohledem na bezpečnost a komfort posádky změnit. O trase plavby rozhoduje kapitán, který dbá na bezpečnost posádky. Změna trasy plavby z důvodů počasí a podmínek na moři není důvodem k reklamaci zájezdu.

Itinerář

 • 1.den (sobota)

  ráno odlet z Prahy – přímý let na Korfu, transfer z letiště cca 1,5 hod. Odpoledně nalodění, odplutí

 • 2. - 6.den

  Vlastní plavba, leadership a  seberozvojový program, ostrovy, zátoky, šnorchlování, rybaření, večerní hospůdky

 • 7. den (sobota)

  Brzy ráno připlutí do maríny, odevzdání lodě, transfer, odlet zpět do Prahy

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě


Související zájezdy

Vyměňte hotel za loď a vyzkoušejte objevování nejkrásnějších zátok, ostrovů, starobylých přístavních městeček i nádherné přírody. Jachting (nebo také sailing)  je zážitek jiného druhu. Nabízíme vám dobrodružství  a zároveň maximální bezpečí.  Jízda na lodi je jedinečný pocit svobody a bezprostředního kontaktu s živly – mořem, větrem a přírodou. Na noc zakotvíme v poklidné romantické zátoce, vykoupeme se na nádherné pláži, kterou budeme mít sami pro sebe a se sklenkou vína si vychutnáme působivý západ slunce. Naši kapitáni jsou profesionálové, kteří mají naplutý velký počet námořních mil,  jsou velitelé jachet s mezinárodní platností a jsou prověřeni na moři, jak velkým počtem naplutých námořních mil, tak zkušenostmi ve velmi náročných podmínkách. Jsou to zároveň vaši průvodci a instruktoři, kteří vytvářejí na lodi pohodu, baví je jejich práce a neumějí si představit být bez lidí a lodě na moři. Během plavby budou o vás maximálně pečovat. Kapitáni vás naučí základním námořním dovednostem, jakými je navigace, povětrnostní podmínky, používání plachet, jízda s motorem a mnoho dalšího. Pro zájemce bude samozřejmě dost příležitosti vyzkoušet si řízení lodi a zažít týmovou práci při práci s plachtami, navigací či manévrování. A naši kapitáni vám budou zárukou, že vše proběhne v maximálním bezpečí a budete mít ještě léta na co vzpomínat.
Cesty se sdílením představují nový typ zájezdu. Jde nejen o poznání přírody a kultury cizí země, ale také sama sebe. Setkáte se se sebou prostřednictvím svých spolucestujících i tím, co daná země nabízí.  Jsou velkou výzvou. Můžou nabídnou přáteství, blízkost, sdílení, inspiraci a také změnu. Průběh:  Budeme samozřejmě věnovat pozornost přírodním krásám a kulturním zajímavostem. Kromě toho má každá cesta své téma, které je v dané zemi akcentováno. Můžeme se tak od místních učit.  Osobní rozvoj je plnohodnotnou součástí programu.  Na cestě bude čas na diskuse, zpětné vazby, inspiraci, zážitkové aktivity a nepovinné sdílení s ostatními účastníky. Platí, že čím více energie do společné cesty vložíte, tím více také dostanete. Průvodci: Cestujeme v malé skupině s průvodcem lokalitou a lektorem, koučem či facilitátorem.  Ten má v tomto směru i odpovídající vzdělání, osobním rozvojem se profesionálně zabývá, postará se o atmosféru ve skupině a bude také zodpovídat za bezpečnost a psychickou pohodu účastníků. V zásadních situacích má právo veta, o mnoha věcech ale rozhoduje celá skupina. Náročnost: Každá cesta je profesionálně připravena a zajištěna. Bezpečnost je naší prioritou. Většina cest míří do pohodlných hotelů (tam, kde to jde), zpravidla je zajištěna polopenze či plná penze.  Charakter cesty bude poklidnější, než znáte z klasických zájezdů, během času budou chvíle vykročení z komfortní zóny i prostor pro improvizaci. Cesty se sdílením jsou výběrové. S každým účastníkem povedeme individuální pohovor, vyhrazujeme si právo účast potvrdit či odmítnout. Důvodem může být psychická a fyzická  bezpečnost a kompatibilita jednotlivých členů ve skupině. Skupina tak získá porozumnění a prostor pro růst.