BARCELONA

Zveme vás do svébytné metropole Katalánska, která nabídne každému něco – ať už jste fanoušci FC Barcelona, máte rádi umění a architekturu nebo sem chcete vyrazit za závody F1. Zasvětíme vás i do tajů krájení pravé šunky Jamón Serrano a budeme se plavit na privátní jachtě podél pobřeží.

V Barceloně již 10 let funguje systém veřejných půjčoven kol a můžeme tedy při poznávání  vyzkoušet i zdejší cyklistické magistrály.

Téměř posvátný stadion Camp Nou, pro dámy originální obchody Zara či Bershka. A pro všechny přímořská atmosféra a moře.  Stihneme i světelnou show Magické fontány,  divoký bulvár La Rambla, půjdeme po stopách geniálního malíře a architekta  Gaudího a prohlédneme si jeho proslulou  katedrálu  Sagrada Familia, kterou začal stavět v roce 1923 a její dokončení zatím nenastane ani v nejbližším desetiletí.

Magnetem pro návštěvníky jsou nádherné barcelonské pláže, lanovky i živé město se spoustou muzikantů a herců, nebo plavba na jachtě. Výsadou Barcelony je ale zejména skvělé víno a katalánská gastronomie.

Na závěr určitě nevynecháme ani elegantní přístavní promenádu Port Vellse a před odletem stihneme i unikátní podmořské akvárium.

 

 

Na co se můžete těšit?

 • proslulá Gaudího katedrála Sagrada Familia
 • divoký bulvár La Rambla, magické fontány i světelná show
 • živé město se spoustou muzikantů, herců, kde se neustále něco děje
 • plavba na jachtě, vyhlášené barcelonské pláže

Fotogalerie

Místa pobytu

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě  Podobné zájezdy

  Švýcarsko, Rakousko, Německo obytkou

  LYŽOVÁNÍ NA MÍRU – Rakousko, Itálie, Švýcarsko

  DUBROVNÍK

  Lofoty

  DRAMATICKÉ SKOTSKO

  MONAKO