Caravanem po USA

Petr Hlubuček

Caravanem po USA

Cestování Spojenými státy  RV  (recreational vehicle –  jak se v Americe říká obytce)   je ještě běžnější, než cestování po Evropě.  Zapůjčení auta vám zajistíme s předstihem včetně instruktážních videí, abyste se s autem hned sžili.  Důležité je vědět, že první den musíte přespat v hotelu a teprve následující den si můžete auto vyzvednou. Není možné vyřešit to jinak a půjčovny si to ověřují.  V porovnání s Evropou jsou RV často prostornější, méně úsporná a často mají dokonce mikrovlnou troubu.

Na cestu od nás dostanete detailní návrh trasy, mapu parkovišť a doporučené RV kempy. Zároveň vám nabídneme i mapu volných tábořišť. Zajistíme vám vstupy do národních parků, doporučíme vám nejzajímavější místa s ohledem na způsob vašeho cestování i zajímavosti, které vás budou zajímat.

RV vám dává velkou svobodu cestování  a to je patrné zejména v hlavní turistické sezóně, kdy musíte bookovat hotely s velkým předstihem a často zdolávat velké vzdálenosti mezi místem ubytování a národními parky.  Pokud pojedete RV, můžete si uzpůsobit trasu podle vaší představy, počasí a nálady.

Na co se můžete těšit?

  • Svoboda cestování a nezávislost
  • Návštěva nejkrásnějších národních parků USA
  • Zajímavá města i divoká příroda

Doporučená délka pobytu: 14 - 20 dní dní.

Fotogalerie

Místa pobytu

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě

Související zájezdy