Ferrari Tour

Exkluzivní zájezd, kdy můžete zažít jízdu po Itálii v nejnovějších modelech Ferrari.  Vychutnáte si radost z jízdy a řízení Ferrari po nádherných silnicích silnicích  s úchvatnými panoramaty. Nocovat budeme ve vyhlášených hotelech a navštívíme skvělé restaurace.

Absolvování Ferrati Tour je doslova dotyku umění, které představuje kombinace  jízdy dokonalým autem, skvělé gastronomie, architektury a nádherných přírodních scenérií.

K zapůjčení jsou tyto vozy –  nejnovější Ferrari 488 Pista značky Maranello, Ferrari Portofino a Ferrari 488 Spider. V případě že nebudete trvat na značce Ferrari,  je možné objednat i z těcto vozů: Dallara Stradale, Aston Martin DB11 , Porsche 911 GT3 RS a dokonce i Tesla Model S P100D.

Jak vlastní Ferrari Tour probíhá ?  V případě skupiny budeme mít během Ferrari Tour budeme mít k dispozici doprovodný vůz a budeme mít předem vytipovanou cestu s ohledem na provoz, kvalitu silnice i  přírodní scenérie.  Každý automobil mohou řídit vždy 2 lidé.  Vlastní Ferrari Tour může podle volby trvat v délce od 4 hodinové vyjížďky až po 6 denní putování. Účastnící jsou vždy v rádiovém spojení.

Rovněž je možné vypůjčit automobil jen pro jednu či dvě osoby, potom probíhá podpora vozu na dálku.

Je nutné upozornit, že vzhledem k ceně automobilu je při vypůjčení vozu vyžadována záloha 10 000 EUR za každý vůz. Vzhledem k výjimečnosti této nabídky je nutné objednávat s velmi výrazným předstihem.

Kratší výlety jsou možné v těchto městech: Řím, Florencie, Miláno

 

 

Na co se můžete těšit?

 • vyjížďky nebo putování ve Ferrari
 • skvělá gastronomie a vyhlášené hotely
 • úžasná místa z hlediska řízení a přírodních krás

Doporučená délka pobytu:
3 - 6 dní.

Fotogalerie

Místa pobytu

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě  Podobné zájezdy

  PETROHRAD

  SLOVINSKO

  Odjezd
  Návrat
  Cena
  • Termín zájezdu není v tuto chvíli stanoven

  K pramenům života i smrti – Indie a řeka Ganga

  HONG KONG

  SRÍ LANKA

  Odjezd
  Návrat
  Cena
  • Termíny a ceny na www.madeiran.cz

    

  Živly na Madeiře i v nás