FIREMNÍ ZIMNÍ AKCE – RAKOUSKO, ITÁLIE, ŠVÝCARSKO

Připravíme vám na míru zimní akce v zahraničí – zejména míříme na firemní zimní akce a lyžování v Rakousku. Po zkušenostech jak naše a okolní vlády uvažují, máme zkušenost, že zejména Rakousku zůstane s ohledem na koronavirus již otevřené. Také s ohledem na aktuální situaci požadujeme jen minimální zálohy.

Umíme navrhnout takové zimní incentivní programy, kdy si každý z účastníků najde aktivity, které ho uspokojí. Samozřejmě, že jedním z programů je lyžování.

Akce ale připravujeme s ohledem na to, že nabízejí maximální zážitky i  účastníkům, kteří nelyžují. Příkladem mohou být například výlety na sněžnicích, jízda na psím spřežení, curling, výprava do ledové soutěsky na mačkách, vyzkoušení ledolezení  ale také třeba návštěva Salzburgu, nebo výlet do termálních lázní. Detailnější nabídku zimních aktivit v Rakousku najdete níže.

Ubytování rovněž volíme podle vašeho přání. Pro větší skupiny zpravidla volíme 4 wellness hotely v dosahu lanovek či přímo na sjezdovkách. Na přání zajistíme i menší penziony či ubytování v soukromí nebo pro malé skupiny v poklidných rodinných penzionech.

NAPIŠTE MAIL NEBO KONTAKTUJTE ODTUD S VAŠIMI POŽADAVKY A MY VÁM ZAJISTÍME PROGRAM I LYŽOVÁNÍ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Na co se můžete těšit?

 • Velké zimní zážitky a nemusíte vůbec lyžovat
 • Komfortní ubytování, skvělá gastronomie, wellness
 • Vyzkoušíte si aktivity, které vás velmi zaujmou
 • Skvělá relaxace, zima i poznávací programy
 • Firemní setkání, které vám udělá radost

Fotogalerie

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě  Podobné zájezdy

  KAPVERDY

  KORSICKÁ ODYSSEA

  ZIMNÍ TEAMBUILDING

  Ferrari Tour

  MALTA

  GOLF V IRSKU