Karibský sen na katamaránu

Petr Hlubuček

Karibský sen na katamaránu

Souostroví Malé Antily nabízí skvělý jachtařský program i bezpočet nádherných zátok pro kotvení. Pobyt na lodi budete střídat s výpravami na ostrovy, můžete rybařit, potápět se nebo šnorchlovat, jezdit na mořském kajaku a mnoho dalšího. Vyplouváme z ostrova Martinik a trasa je vedena na jih, k ostrovu St. Vincent a korálovému souostroví Grenadiny.

Z dalších aktivit můžete vyzkoušet potápění, rybolov, vodní lyžování, mořský kajak nebo šnorchlování ve vyhlášených místech jako jsou Tobago Cays, Union Island, Bequia, velrybářský ostrůvek Petite st.Nevis, reggae ostrov Carriacou, apod.

Máme promyšlený program i trasu. Avšak v případě, že chcete postavit plavbu na míru,  rádi Vám jí ušijeme!

Kapitány, stejně jako detaily o plavbě a životě na lodi najdete na www.inspira-sailing.cz 

Fotogalerie

Místa pobytu

Doplňující informace

 • Termín

  15.2. – 1.3.2018

 • Cena zájezdu:

  64 800 Kč

 • Cena zahrnuje

  Českého kapitána a průvodce, transfer z letiště do mariny a zpět, pronájem lodi na 14 nocí, motorový nafukovací člun, prostěradla, polštáře, přikrývky, závěrečný úklid, polopenze na lodi (14x snídaně, 10x večeře), nealko nápoje na lodi, vstup do NP Tobago Cays, celní a přístavní poplatky a kotvení, pitná voda na lodi, plyn, nafta, informační materiály.

 • Cena nezahrnuje

  Letenka vč. všech poplatků Praha-Fort de France-Praha ve výši cca 19.000 Kč, večeře mimo loď (4x), náklady se vstupy a výlety, potápění a náklady na kapitána v rámci pozemních výletů (zejména pozemní doprava a vstupy).

 • Ubytování

  Dvoulůžková kajuta na lodi se sdílenou nebo privátní toaletou a sprchou. Cena je za osobu ve dvoulůžkové kajutě, pokud je obsazena dvěma osobami.

 • Poznámka

  Přesná trasa plavby a navštívená místa záleží na počasí a povětrnostních podmínkách a může se s ohledem na bezpečnost a komfort posádky změnit. O trase plavby rozhoduje kapitán, který dbá na bezpečnost posádky. Změna trasy plavby z důvodů počasí a podmínek na moři není důvodem k reklamaci zájezdu.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě

Související zájezdy