MARTINIK

Martinik  je vulkanický ostrov v karibiku s leteckým spojením z Evropy. Jde o ostrov, který správně spadá pod Francii a uchovává si typický francouzský šarm uprostřed tropického Karibiku. Lodí se vydáme i na sousední ostrovy Guadeloupe, které jsou pověstné svými korálovými útesy.

Bujná tropická vegetace, poklidné osamocené pláže, ideální podmínky k poznávání podmořského světa, pulsující středisko Trois – Ilets, silueta sopky Mont Pelée nad bývalým hlavním městem ostrova Saint Pierre, výborný rum – to vše je Martinik, představa ideální dovolené nejen francouzských turistů.  Můžete zde vyzkoušet rybolov, vodní lyžování, mořský kajak nebo šnorchlování  či potápění ve vyhlášených místech jako jsou Tobago Cays, Union Island, apod.

Pro zájemce je možné spojit relaxaci v karibiku s plavbou na jachtě. skvělý program na jachtě i bezpočet nádherných zátok pro kotvení. Připravíme pro vás plavbu po Karibiku s českým kapitánem, která bude odpovídat vašim představám a časovým možnostem. Plavba na plachetnici se kombinuje s výpravami na ostrovy, můžete si užít lov tuňáků, potápění se nebo šnorchlování, vyzkoušet mořský kajak a mnoho dalšího. Navrhneme ideální trasu plavby a vybereme Vám plachetnici nebo katamarán odpovídající velikosti vaší skupiny a požadavku na komfort. Karibik na plachetnici si můžete užívat týdny a měsíce, ideálních je 14 dní, během kterých budete objevovat krásu Karibikského moře.

Veškeré jachtařské programy najdete detailněji v kapitole jachting.

 

 

Na co se můžete těšit?

 • francouzský Martinik uprostřed Karibiku
 • bujná tropická vegetace, poznávání podmořského života
 • liduprázdné pláže
 • šnorchlování, jachta nebo mořský kajak

Doporučená délka pobytu:
5 - 7 dní dní.

Fotogalerie

Místa pobytu

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě  Podobné zájezdy

  ZIMNÍ LAPONSKO S POLÁRNÍ ZÁŘÍ

  Plavba na Antarktidu

  LONDÝN

  Švýcarsko, Rakousko, Německo obytkou

  DUBAJ

  Zimní programy bez lyží – Rakousko