MAURICIUS

Ostrov uprostřed Indického oceánu a pravý klenot souostroví Maskarény potěší všechny, kdo milují nádherné pláže s jemným bílým i zlatým pískem, exotickou kulturu a nádhernou přírodu. Pobřeží ostrova Mauricius je téměř kompletně obklopeno korálovým útesem s lagunami a průzračnou vodou.

Mauricius a jeho příroda přitahuje vyznavače golfu, kiteboardingu a aktivní turisty, kterým nabízí divoké vnitrozemí, zeleň pralesů, vodopády či exotické druhy ptactva. Skvělé hotely s vyhlášenými restauracemi uspokojí i nejnáročnější hosty, ostrovní kuchyně je kosmopolitní, špičkoví kuchaři kladou důraz na mořské plody, ryby a množství chutného ovoce.

Připravíme vám zájezd na míru s programem a volbou hotelu přesně podle vašich představ; možno kombinovat se sousedními ostrovy Reunion nebo Seychelly.

Na co se můžete těšit?

 • Ostrov obklopený korálovým útesem a lagunami
 • Divoké vnitrozemí a zeleň pralesů
 • Výborné hotely, skvělá kuchyně s důrazem na ryby a mořské plody
 • Ideální místo pro svatby a vyznavače golfu

Doporučená délka pobytu:
4 - 7 dní dní.

Fotogalerie

Místa pobytu

Doplňující informace

 • Orientační cena:

  Od 30 000 Kč / os.

 • Cena zahrnuje:

  Přípravu a realizaci zájezdu s profesionálním českým průvodcem, veškeré transfery, ubytování v kvalitním hotelu, plnou, pojištění CK pro případ úpadku.

 • Cena nezahrnuje:

  Letenku

 • Počasí a ideální termín:

  Na Mauricius je možné vyrazit po celý rok, protože leží v tropickém pásmu. Období deštů přichází od ledna do února, ale mraky se zastavují až v centrální části ostrova a na pobřeží i v té době neprší tak intenzivně. Nejteplejší období je od února do dubna, kdy se denní teploty pohybují nad 30 °C a podnebí je během tohoto období poměrně vlhké. Nejchladnější období panuje mezi červencem a zářím, kdy teploty klesají pod 27 °C, je relativně sucho jen s občasným deštěm. Toto období je tedy možná nejpříhodnější pro návštěvu. 

  Teplota moře je velmi příjemná po celý rok a běžně dosahuje až 28 °C.

   

 • Poznámka:

  Uvedená cena je orientační. Zájezd je připraven na objednávku a cena finální nabídky bude zahrnovat veškeré požadavky našich klientů (komfort ubytování, stravování, doprava, délka zájezdu, veškeré aktivity…). Významnou roli rovněž hraje dostatek času na realizaci, neboť zejména cena ubytování a letenky se vždy zvyšují v čase, který zbývá do uskutečnění akce a je třeba zejména tyto služby objednat s dostatečným předstihem. Svou roli rovněž často hraje omezená kapacita kvalitních průvodců i služeb. V případě zájmu nás proto prosím kontaktujte s dostatečný předstihem. 

Itinerář pro inspiraci

 • 1. den

  Odlet z Prahy, přílet na Mauricius, ubytování v 4 nebo 5* resortu, relaxace, koupání, šnorchlování

 • 2. den

  Volný program s následujícími fakultativními možnostmi:

  golf, lekce kitesurfingu v jedné z nejideálnějších lokalit na světě, šnorchlování

 • 3. den

  Celodenní okružní výlet autobusem po nejhezčích místech ostrova. Návštěva botanické zahrady Pamplemousses Garden , procházka po hlavním městě Port Luis, výšlap k vulkanickému kráteru Trou aux, nebo prohlídka pevnosti Fort Adelaide. Možnost exkurze na čajových plantážích a plantážích s cukrovou třtinou, park s obřími želvami….

 • 4. den

  Volný program s následujícími fakultativními možnostmi:

  golf, lekce kitesurfingu v jedné z nejideálnějších lokalit na světě, šnorchlování

 • 5. den

  Fakultativní nabídka vyhlídkového letu helikoptérou nebo ultralightem. Vyhlídkový let nad ostrovem patří k nezapomenutelnému zážitku.

 • 6. den

  Celodenní plavba na katamaranu . Plavba podél pobřeží a Blue Lagoon, pozorování delfínů, šnorchlování. Autentický oběd a občerstvení přímo na lodi.

 • 7. den

  Transfer na letiště, odlet, přílet do Prahy

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě


  Podobné zájezdy

  Švýcarsko, Rakousko, Německo obytkou

  PRIVÁTNÍ HORSKÉ CHATY

  Botswana, Zimbabwe – safari a Viktoriiny vodopády

  Aljaška

  ISLANDSKÝM VNITROZEMÍM NA OFF ROADECH

  DOVOLENÁ NA JACHTĚ

  0