MONAKO

Monako ležící na pobřeží Francouzské riviéry a je druhým nejmenším státem světa. Monako ale zároveň i městem a ne ledajakým. Žije zde nejvíce milionářů na světě a patřičný luxus  je i na samotném vzhledu města i pocitu, který z něj získáte, výrazně znát.

Nejpůvabnější částí Monaka je staré město, takzvané Monaco-Ville neboli „Skála Monaka“.  Celá čtvrť je postavená ve svahu, kde nejdete nádherné historické budovy a knížecí palác. Čtvrť Monte Carlo je zase proslulá svými kasiny a mrakodrapy. S podivem je, že v takto zastavěném místě se každoročně konají závody Formule 1 na slavném okruhu Circuit de Monaco.

Atrakci, kterou si určitě nemůžete nechat ujít je Automobilové muzeum Monako postavené ve skále, neboť auta vždy představovala pro vládnoucí knížecí rodinu velkou slabost.

Monako je v každém případě skvělý zážitek a cíl na víkendový výlet, ať už milujete Jamese Bonda, jehož kulisy Monako v mnoha filmech představuje, můžete zažít adrenalin ve zdejších hráčských doupatech, prohlédnout si milionářské jachty, zažít závody F1, nebo si jen tak užít atmosféru evropské smetánky společnosti.

Na co se můžete těšit?

 • Francouzská riviéra a druhý nejmenší stát světa
 • Proslulý okruh Circuit de Monaco F1
 • Kasina a hráčská doupata
 • Automobilové muzeum Monako postavené ve skále

Fotogalerie

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě  Podobné zájezdy

  ZIMNÍ TEAMBUILDING

  LYŽOVÁNÍ NA MÍRU – Rakousko, Itálie, Švýcarsko

  Odjezd
  Návrat
  Cena
  • 25 500 Kč + 2 500 Kč až 8 000 Kč za vypracování detailního itineráře

   Deposit při převzetí auta činí 28 000 Kč

   Poplatek za uklizení vozu činí 5 500 Kč a odpustíme vám jej za předpokladu předání v naprosto čistém stavu

  Dovolená na míru v obytném autě – Evropa

  FIREMNÍ ZIMNÍ AKCE – RAKOUSKO, ITÁLIE, ŠVÝCARSKO

  Aljaška

  NEW YORK