PLAVBA NA PLACHETNICI ČI KATAMARÁNU

Plavbu na míru  vám připravíme vám podle vašeho přání, destinace a zvoleného termínu. Pro plavbu na moři nabídneme  plachetnici nebo katamarán. Zajistíme konkrétní loď včetně kapitána i dalších souvisejících služeb (stravování, degustace vína, zajištění dopravy…).  Z hlediska ceny je ideální obsadit celou loď a zvolit odpovídající typ podle počtu účastníků. Při plně obsazené lodi potom ani nemusí být katamarán dražší než jednotrupá plachetnice. Je však výrazně komfortnější a zase méně sportovní.

Vyměňte hotel za loď a vyplujte s námi. Plavba na jachtě představuje jedinečný pocit svobody a bezprostřední kontakt s živly – mořem, větrem a přírodou. Budete se koupat na nádherných plážích na ostrovech, kde budete sami. Můžete, ale v době Covidu také nemusíte, objevovat půvab starobylých přístavních městeček a pohodových hospůdek.

Během plavbu se o vás postarají naši kapitáni. Jsou profesionálové s mezinárodní licencí, velkým počtem námořních mil, které napluli a s bohatými zkušenostmi i v nejextrémnějších podmínkách.  Na lodi vytváří pohodu a jejich práce je nesmírně baví. Na moři budete v naprostém bezpečí a to dokonce i s ohledem na Covid 19.

Od kapitána se můžete naučit základním námořním dovednostem. Příkladem je navigace, základy meteorologie, používání plachet, jízda na motor a další. Pokud si  sami nechcete vyzkoušet ovládání lodě, nemusíte se o vůbec nic starat. Vychutnáte si bezstarostnou plavbu se skleničkou dobrého vína při západu slunce. Kapitáni vám navíc budou i průvodci ve chvíli, kdy vyrazíte na ostrovech na výlety, nebo třeba na degustaci vína.

Pokud budete chtít připravit firemní plavbu, pomůžeme vám již při formování vašich představ – začleňte nás do svého plánování hned na začátku a poradíme vám i s výběrem trasy a programu vaší plavby.

Veškeré další detaily najdete na našich webových stránkách www.inspira-sailing.cz

Na co se můžete těšit?

 • Opravdu silný společný zážitek ze společné několikadenní plavby
 • V případě obavy z Covidu, je jachta ke které přijedete autem, tím nejbezpečnějším způsobem, jak strávit dovolenou.
 • Naučíte se řídit plachetnici či katamarán
 • Šnorchlování, chytání a grilování ryb, vínečko, relaxace
 • Seychely, Francouzská Polynésie, Karibik, nebo Chorvatsko či Skotsko... kam si vyberete
 • Naprosto pohodová plavba nebo destinace, kde fučí a budeme nestále pod plachtami, jak je libo...

Doporučená délka pobytu:
3 - 7 dní dní.

Fotogalerie

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě


  Podobné zájezdy

  POLYNÉSIE

  BHÚTÁN

  Odjezd
  Návrat
  Cena
  • Aktuálně nemáme vypsaný žádný termín

  Mindfulness a přirozený běh věcí – Laos

  ISLANDSKÝM VNITROZEMÍM NA OFF ROADECH

  MEXIKO – YUCATÁN

  HAVAJ

  0