PLAVBA NA PLACHETNICI ČI KATAMARÁNU

Petr Hlubuček

PLAVBA NA PLACHETNICI ČI KATAMARÁNU

Připravíme vám podle vašeho přání, destinace a vámi zvoleného termínu, plavbu na míru. Pro plavbu na moře nabídneme  plachetnici nebo katamarán. Zajistíme konkrétní loď včetně kapitána i dalších souvisejících služeb (stravování, degustace vína, zajištění dopravy…).  Ideální z hlediska ceny je obsadit celou loď a zvolit odpovídající typ podle počtu účastníků. Při plně obsazené lodi potom překvapivě nemusí být katamarán, který pojme až 10 osob, výrazně dražší než plachetnice.

Vyměňte hotel za loď a vyplujte s námi. Plavba na jachtě představuje jedinečný pocit svobody a bezprostřední kontakt s živly – mořem, větrem a přírodou. Budete se koupat na nádherných plážích na ostrovech, kde budete sami. Můžete, ale v době Covidu také nemusíte, objevovat půvab starobylých přístavních městeček a pohodových hospůdek.

Během plavbu se o vás postarají naši kapitáni, kteří jsou profesionálové s mezinárodní licencí, velkým počtem námořních mil, které napluli a s bohatými zkušenostmi i v nejextrémnějších podmínkách.  Na lodi vytváří pohodu a jejich práce je nesmírně baví. Na moři budete v naprostém bezpečí a to dokonce i s ohledem na Covid 19.

Od kapitána se můžete naučit základním námořním dovednostem, jakými jsou navigace, základy meteorologie, používání plachet, jízda na motor a další. Pokud nebudete mít chuť, o ovládání lodě se vůbec nemusíte starat a prostě si vychutnáte bezstarostnou plavbu se skleničkou dobrého vína při západu slunce. Kapitáni vám navíc budou i průvodci ve chvíli, kdy vyrazíte na ostrovech na výlety, nebo třeba na degustaci vína.

Pokud budete chtít připravit firemní plavbu, pomůžeme vám již při formování vašich představ – začleňte nás do svého plánování hned na začátku a poradíme vám i s výběrem trasy a programu vaší plavby.

Veškeré další detaily najdete na našich webových stránkách www.inspira-sailing.cz

Na co se můžete těšit?

  • Opravdu silný společný zážitek ze společné několikadenní plavby
  • V případě obavy z Covidu, je jachta ke které přijedete autem, tím nejbezpečnějším způsobem, jak strávit dovolenou.
  • Naučíte se řídit plachetnici či katamarán
  • Šnorchlování, chytání a grilování ryb, vínečko, relaxace
  • Seychely, Francouzská Polynésie, Karibik, nebo Chorvatsko či Skotsko... kam si vyberete
  • Naprosto pohodová plavba nebo destinace, kde fučí a budeme nestále pod plachtami, jak je libo...

Doporučená délka pobytu:
3 - 7 dní dní.

Fotogalerie

    Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě


    Související zájezdy