PLAVBY NA ZAOCEÁNSKÉ LODI

Plavba lodí představuje dovolenou  jiného druhu. V průběhu plavby kombinujete pobyt u moře s poznáním nesmírně zajímavých měst i zajímavých přírodních míst celého světa. Během jediné plavby tak můžete poznat více destinací, než jakýmkoliv jiným způsobem. Navíc pro vás na každém místě, kde loď zastaví připravíme výlety z českým průvodcem, které vás ohromí.

Zaoceánské lodě v naší nabídce jsou velmi luxusně vybaveny a nabízejí  účastníkům plavby ten nejvyšší komfort jak v oblasti gastronomie, vyžití na palubě, tak pobytu v kajutách. Dražší kajuty mají vlastní balkon a veškeré zázemí jaké najdete v 5* hotelu. Na lodi je mnoho typů restaurací a barů, kina, často i divadla či dokonce bruslařská dráha, běžecká dráha, posilovna, aqua centrum,  kasino, masážní a kosmetické salóny, obchody a mnoho dalšího.

Z jednotlivých typů plaveb si můžete vybrat

 • Nejrůznější okružní plavby po Středomoří. Příkladem může být plavby ze Španělska do Francie, Itálie , Sardínie, a zpět do Španělska (5 dní) .  Nebo můžete třeba zvolit okružní plavbu z Itálie přes Řecko do Turecka a na Maltu (6 dní) nebo plavby, kdy nástupní a výstupní místo není shodné jako například plavby z Itálie do Tuniska, Španělska a Francie nebo Maroka a Portugalska (8 dní).  Možností je ve Středozemí velká řada, stejně jako společností.
 • Proslulé jsou plavby z Kanady na Aljašku – t.zv. Inside Passage. Loď proplouvá velkým množstvím ostrůvků blízko od pobřeží a vy můžete vychutnat divokou přírodu, kam se dostanete jedině lodí. Budete pozorovat velryby, tuleně, kosatky i delfíny. Tato plavba na Aljašku patří k nejromantičtějším plavbám vůbec.
 • Plavby lodí po Blízkém Východě
  Okružní plavba po Blízkém východě nabízí jedinečné zážitky do arabských destinací  s nádechem orientu a odlišné kultury.  Vyzkoušejte luxusní arabské destinace, které jsou symbolem přepychu, nádherné pláže a azurové moře Perského zálivu. Plavba míří  na Arabský poloostrov do Spojených Arabských Emirátů a Ománu nebo do Izraele a Jordánska.  Poznáte jinou kulturu a přitom si budete užívat komfort a zázemí zaoceánské lodi.
 • Plavby za exotikou do Karibiku
  K exotickým oblastem určitě patří i Karibik.  Budete se potápět, šnorchlovat nebo jen plavat v průzračně čistém modrém moři a užívat si pláže karibiku. Bude i příležitost k trekům do tropické přírody.  Vždy budete mít k dispozici komfortní kajutu a veškeré pohodlí lodi.

Obraťte se na nás, pomůžeme vám s výběrem konkrétní plavby podle vašeho přání a tužeb. Dáme vám k dispozici českého průvodce a zařídíme i veškerý doprovodný a cestovatelský program, jakož i veškeré služby související s vaší cestou.

 

Na co se můžete těšit?

 • vaše pohodlí a veškerý komfort včetně skvělé kuchyně, pohodlné kajuty je stále k dispozici
 • divadla, bazény, sauny, vířivky včetně možností relaxace a sportovního vyžití kdykoliv k využití
 • kombinace poznávání nesmírně zajímavých měst, přírodních krás i koupání v moři

Doporučená délka pobytu:
5 - 14 dní dní.

Fotogalerie

Místa pobytu

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě


  Podobné zájezdy

  GALAPÁGY (LZE SPOJIT S EKVÁDOREM)

  MONAKO

  HAVAJ

  Japonsko

  Odjezd
  Návrat
  Cena
  • Aktuálně nemáme vypsaný žádný termín

    

  TAJEMSTVÍ ZTRACENÉHO RÁJE A OPRAVDOVOSTI – TIBET, NEPÁL

  BHÚTÁN

  0