Panoramic aerial view of luxury overwater villas with palm trees, blue lagoon, white sandy beach and Otemanu mountain at Bora Bora island, Tahiti, French Polynesia (Bora Bora Aerial)

Tahiti a Francouzská Polynésie na katamaránu

Petr Hlubuček

Tahiti a Francouzská Polynésie na katamaránu

Stejně, jako kapitán James Cook, i my se vždy rádi vracíme do oblasti Společenských ostrovů ve Francouzské Polynésii. Najdete tady nejkrásnější lagunu tichomoří Bora Bora, prastaré polynéské chrámy zvané „marae“ a samozřejmě také usměvavé a krásné domorodce. Během naší 14-denní plavby poznáme šest ostrovů: kromě proslulého Bora Bora to bude Raiatea, Tahaa, Huahine a korálové atoly Maupiti a Tupai.

Během naší 14-denní plavby poznáme šest ostrovů: kromě proslulého Bora Bora to bude Raiatea, Tahaa, Huahine a korálové atoly Maupiti a Tupai. Na naší jachtě naplujeme asi 250 námořních mil a kotvit budeme na nádherných místech v korálových lagunách.

Budeme se koupat, šnorchlovat na korálových útesech a podnikat výlety po ostrovech. Zájemci o potápění budou mít několik příležitostí k ponorům, budeme chytat čerstvé ryby a vyzkoušíme i skvělou místní kuchyni.

Další detaily najdete zde nebo na www.inspira-sailing.cz

Na co se můžete těšit?

  • nejkrásnější laguna tichomoří Bora Bora
  • šest korálových ostrovů a lagun
  • šnorchlování a potápění na úžasných místech
  • výlety do vntrozemí a poznávací program

Fotogalerie

           

Místa pobytu

    Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě


    Související zájezdy