Teambuilding na jachtě

Jachting je velké dobrodružství, které výrazně napomáhá navazování neformálních vztahů a zvyšuje pocit sounáležitosti. Při plavba na plachetnici je potřebná spolupráce celé posádky. Každý člen posádky má svou roli a své povinnosti. Celá posádka je tedy na sobě navzájem závislá.Pokud se vám zdá plavba jednoduchou záležitostí, představte si co se děje v případě bouře na moři, nebo jaká úskalí může mít plavba v noci… Účastnící plavby jsou samozřejmě po celou dobu v bezpečí. Máme profesionální špičkové kapitány a instruktory, kteří bezpečně zvládnou jakoukoliv situaci jak z hlediska vedení lodi, tak z hlediska komunikace.

Zážitky no moři budeme prokládat se zastávkami na ostrovech, kde budeme šnorchlovat, relaxovat, chytat ryby a je grilovat a degustovat víno. Teambuildingové programy na moři chystáme zejména v Chorvatsku a v Řecku.

Další detaily najdete zde,  na nových webových stránkách www.inspira-sailing.cz

Na co se můžete těšit?

 • jachting jako velké dobrodružství
 • navazování neformální vztahů, zvýšení pocitu sounáležitosti
 • reálná spolupráce celé posádky
 • šnorchlování, rybaření

Doporučená délka pobytu:
4 - 7 dní dní.

Fotogalerie

Místa pobytu

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě  Podobné zájezdy

  CHILE

  NOVÝ ZÉLAND

  ANDALUSIE – MÁLAGA

  Odjezd
  Návrat
  Cena
  • 23. 11. 2021
   12. 12. 2021
   13300 euro

   Uvedená cena je ve sdílené čtyřlůžkové kajutě na lodi MS Plancius.

   Na lodi jsou rovněž kajuty dvoj- a třílůžkové a dvojlůžkové kategorie deluxe a superior. Tyto třídy jsou dražší a aktuálně vyprodané, je však možný zápis na čekací listinu.

  • 25. 11. 2021
   14. 12. 2021
   13300 euro

   Uvedená cena je ve sdílené čtyřlůžkové kajutě na lodi MS Janssonius. Program je v opačném pořadí, než je uvedeno v programu (loď jede stejnou trasu v opačném směru, proti směru hodinových ručiček, aby byla v den zatmění na správném místě).

   Na lodi jsou rovněž kajuty dvoj- a třílůžkové a dvojlůžkové kategorie deluxe a superior. Tyto třídy jsou dražší a aktuálně jsou některé z nich vyprodané, je však možný zápis na čekací listinu. K dispozici jsou místa ve dvojlůžkových kajutách za 16 000 euro. 

  • 26. 11. 2021
   15. 12. 2021
   13300 euro

   Uvedená cena je ve sdílené čtyřlůžkové kajutě na lodi MS Hondius. Program je v opačném pořadí, než je uvedeno v programu (loď jede stejnou trasu v opačném směru, proti směru hodinových ručiček, aby byla v den zatmění na správném místě).

   Na lodi jsou rovněž kajuty dvoj- a třílůžkové a dvojlůžkové kategorie deluxe a superior. Tyto třídy jsou dražší a aktuálně jsou některé z nich vyprodané, je však možný zápis na čekací listinu. K dispozici jsou místa ve dvojlůžkových kajutách za 16 000 euro jak pro jednotlivce, tak celé za cenu dvojnásobnou nebo s doplatkem za jednu osoba v celé kajutě. 

  ZATMĚNÍ SLUNCE: Antarktida – Falklandy – Jižní Georgia

  JAPONSKO

  SICÍLIE – ETNA