Vinařské a gurmánské plavby na jachtě

Chcete překvapit své obchodní přátele a skloubit pohodovou plavbu na plachetnici, katamaránu nebo jachtě s poznáváním vinařských oblastí a gurmánskými zážitky? Nabízíme dovolenou na jachtě – unikátní trasy plaveb, které vám nabídnou návštěvu vinných sklípků, degustaci místních vín nebo večeři ve skvělých jachtařských restauracích. Můžete se plavit například podél chorvatského ostrova Hvar, obeplout ostrov Elba, navštívit Sardinii, Azurové pobřeží nebo řecké ostrovy.

Hvar – „levandulový“ ostrov o kterém  se traduje, že je nejslunnějším v Chorvatsku. Atmosféru dotváří malý přístav přímo v centru. Ideální místo pro pěstování a degustaci vín.

Elba – jeden z nejmalebnějších ostrovů Středozemního moře se spoustou zátok s písečnými plážemi, průzračnou vodou a skalnatými útesy. Stálé teplé počasí je příznivé nejenom pro plachtění, ale také pro pěstování vína.

Azurové pobřeží – Francouzská riviéra a krajinově úžasná oblast Calanque mezi Marseille a Cassis nadchne svými vápencovými útesy a četnými zátokami. Kromě skvělých vín tu můžete vychutnávat i jiné speciality, například slavnou polévku z mořských plodů zvanou bujabéza…

Sardínie  – je bezesporu „top“ jachtařskou a gurmánskou destinací. Zdejší pláže a zátoky jsou velmi malebné a je jich tady tolik, že vždycky najdete liduprázdné místo. Zdejší skvělá vína přímo vybízejí k degustaci.

Řecké ostrovy – Iónské a Egejské moře je poseté více než 2000 ostrovy a ostrůvky, které tak tvoří jedinečné prostředí pro jachting a poznávání zdejší kultury. Řecko je dobře přístupné letecky a na lodi se dostanete do zátok, o kterých běžní turisté nemají ani tušení. Doslova každý den můžete poznávat jiný ostrov, jednotlivé ostrovy od sebe dělí pouze krátká plavba a bezpečné moře. Když k tomu přidáte lahodnou řeckou kuchyni a skvělá zdejší vína, jedná se o ideální destinaci pro dovolenou na jachtě.

Detaily najdete na www.inspira-sailing.cz

Na co se můžete těšit?

 • dovolená na jachtě - unikátní trasy
 • degustace skvělých vín a gurmánské zážitky

Fotogalerie

Místa pobytu

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě  Podobné zájezdy

  Grónsko, Greenland

  Odjezd
  Návrat
  Cena
  • od 5 790 euro

   Cena za osobu ve sdílené čtyřlůžkové kajutě. Dvojlůžková 8100 euro za osobu. Další kategorie kajut na vyžádání.

  • od 5 790 euro

   Cena za osobu ve sdílené čtyřlůžkové kajutě. Dvojlůžková 8100 euro za osobu. Další kategorie kajut na vyžádání.

  Plavba Špicberky, severovýchodní Grónsko a Island

  PETROHRAD

  AZORSKÉ OSTROVY – TERCEIRA

  MALLORCA GOLFOVÁ

  BRETAŇ

  Réunion a Mauricius