Švýcarsko, Rakousko, Německo obytkou

Švýcarsko je ideální cílová země na cestování s obytkou. Země helvétského kříže nabízí úžasnou alpskou přírodu, čistotu a laskavé lidi. Na své si zde přijdou jak milovníci extrémních sportů, trekaři, cyklisté ale i rodiny s dětmi.  Možnosti nejrůznějších aktivit a nabídka služeb cestovního ruchu je zde ohromující. Můžete létat na padáku, vypravit na famózní horské túry, vystoupat vlakem na Jungfraujoch –  nejvyšší místo v Evropě, kam vede železnice (3 571 m.), zdolávat horské cyklistické stezky, když je špatné počasí navštívit neskutečné interaktivní muzeum dopravu v Luzernu, nebo třeba raftovat.

Snad jediným problémem mohou být vysoké ceny za ubytování a služby. Když ale vyměníte hotel za obytku, můžete poměrně levně a se vším komfortem přespat v pohodlném kempu, nebo dokonce při znalosti přírodních míst, kde je možné parkovat s obytkou přes noc, docela zadarmo.

Zajistíme vám vypůjčení obytného vozu, připravíme detailní návrh itineráře vaší cesty a vytipujeme vám veškerá místa, která pro vás mohou být zajímavá. Dostanete od nás i veškeré trasy na výlety, mapy a ošetříme veškeré detaily vaší cesty. Můžete si s sebou bez problémů zabalit i kola.

Další informace zde.

Ukázkové obytné auto si můžete prohlédnout zde:   www.spaciauta.cz

Na co se můžete těšit?

 • Volnost a svoboda
 • Dechberoucí příroda, jezera a horské štíty
 • Cyklistika na alpských cyklostezkách
 • Via Ferraty a další úchvatné zážitky

Doporučená délka pobytu:
10 - 14 dní dní.

Fotogalerie

Místa pobytu

  Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě


  Podobné zájezdy

  CHILE

  Réunion a Mauricius

  Holandsko na motorové lodi

  Azorské ostrovy – SÃO MIGUEL

  AUSTRÁLIE

  Island – země ohně a ledu

  0