Madeira

Jsme specialisté na Madeiru a známe ji dokonale. Opíráme se o 20 let zkušeností a realizace zájezdů na Madeiru a mnozí naši průvodci na ostrově po mnoho let žili nebo žijí doposud. Máme asi nejširší síť ověřených partnerů a kontaktů (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat a doporučit nejen zajímavé trasy včetně méně známých a naši průvodci perfektně znají jazyk a prostředí.

Připravujeme jak klasické zájezdy, tak i speciality, jako jsou například seberozvojové kurzy nebo cyklistické traily. Nabízíme rovněž další sportovní a jiné aktivity, pro které je prostředí na Madeiře jako stvořené.

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Prohlédněte si celou nabídku zájezdů na Madeiru a Kanárské ostrovy na našem specializovaném webu Madeiřan.