Dovolená na míru

Chcete si svou dovolenou opravdu užít, strávit ji v páru, s rodinou nebo se skupinou přátel a zažít svou cestu podle svých představ a bez kompromisů? Připravíme vám cestu „na míru“. Respektujeme vaše přání, poradíme co vše je možné a pomůžeme dotvořit vaše představy a sny. Detailní program a plán cesty vám navrhne náš zkušený konzultant, který danou destinaci dobře zná, často v dané destinaci dokonce žije.

Výsledkem bude exkluzivně a velmi detailně zpracovaný itinerář vaši dovolené na míru včetně zajištění veškerých souvisejících služeb, map, kontaktů, GPS lokací apod. Zajistíme letenky, vízové služby, ubytování, pronájem auta, vstupy, na přání i lokálního místního průvodce v angličtině, nebo českého průvodce po celou dobu vaší cesty. Připravíme vám také zajímavá setkání i aktivity, které vás nadchnou. V případě potřeby vám budeme telefonicky k dispozici a pomůžeme s případnými změnami, nebo jakýmikoliv komplikacemi. Nemusíte tedy nic řešit předem a ztrácet čas. Nemusíte se nikomu přizpůsobovat a zažijete maximum možného!

Níže uvedené cesty s detailními itineráři  jsou pro vaší inspiraci, zpracujeme vám samozřejmě na vyžádání i jiné, ve vámi vybrané destinaci a konkrétní místa, která budete chtít navštívit.