O nás

Pomáháme dotvářet vaše představy a realizujeme vaše sny. Každý zákazník je pro nás partner, každá zakázka výzvou, a navíc nás tato práce baví.

Inspira-Travel je součástí Inspira group‚ společnosti nabízející širokou škálu cestovatelských a firemních programů

O nás

inspira-travel

Na českém trhu působí naše firma od roku 1994, pod značkou Inspira potom od roku 2006. Těší nás, že našimi klienty jsou významné nadnárodní i české firmy zejména v oblasti finančního sektoru, pojišťovnictví, informační technologie, automobilový průmysl a další.

Jako jedna z mála tuzemských společností se specializujeme zejména na incentivní zájezdy,  firemní cesty a nabízíme programy, které odpovídají potřebám a požadavkům našich zákazníků. Naše služby zahrnují kompletní servis – od důkladné analýzy potřeb klienta přes navržení programu až po profesionální a detailně připravenou realizaci celé akce.

Máme dlouholeté zkušenosti na poli cestovního ruchu a dobře rozumíme současným firemním požadavkům i obchodnímu prostředí. Pomůžeme vám již při formování vašich představ – začleňte nás do svého plánování hned v počátku!

Naši průvodci jsou zkušení profesionálové, jsou vybavení organizačními, komunikačními i jazykovými dovednostmi a mají perfektní znalosti konkrétní destinace. Mnozí z našich průvodců v dané destinaci dlouhodobě či natrvalo žijí, nebo zde delší čas pobývali a dokáží tak zprostředkovat pohled na kulturu a mentalitu dané země naším pohledem a způsobem uvažování.

Pokud si vyberete některý z netradičních programů jakými je třeba plavba na jachtě, sportovní programy, nebo cesty se zaměřením na teambuilding, budou do realizačního týmu patřit i specialisti na dané aktivity, kteří jsou rovněž profesionály, do jejichž rukou se můžete bez obav svěřit.

Organizujeme na míru připravované firemní zájezdy do celého světa. Nabízíme širokou škálu programů – od poznávacích zájezdů přes dobrodružné programy a do naší nabídky samozřejmě patří i luxusní cesty

Našimi zákazníky jsou tuzemské a zahraniční firmy včetně nadnárodních korporací. Najdete zde podrobné reference, které jsou však uvedeny jen pro základní představu. Na vyžádání vás zašleme detailní reference, kdy jsme připravovali program pro podobnou klientelu, jako je ta vaše, nebo program do stejné destinace jako se vy chcete vypravit.

Přeneste starosti s přípravou a realizací na nás! Máme zkušenosti na poli cestovního ruchu, známe firemní prostředí a víme, jak nejlépe využít možností dané destinace. Na základě konzultací vám navrhneme program, který bude přesně odpovídat vašim potřebám a požadavkům. Zdánlivý náklad se tak s námi promění v úspory.

Jak pracujeme?

Naše incentivní zájezdy skutečně motivují. Každý zájezd, který připravujeme je skutečně originál.

 • Máme léty vybudovanou a léty ověřenou síť skutečně profesionálních partnerů na celém světě a naši průvodci patří mezi špičku v oboru.
 • Garantujeme nejvyšší standard služeb a zároveň respektujeme očekávání a cíle našich klientů.
 • Snažíme se spolupracovat již při samotném zadání a dokážeme na základě cíle, budgetu a zaměření navrhnout i ideální destinaci.
 • Vybereme vám optimální termín a navrhneme vhodnou destinaci a program
 • Zajistíme optimální a profesionální průvodcovský tým
 • Pracujeme na všech detailech a snažíme se předcházet jakýmkoliv komplikacím, aby vás zážitek byl skutečně dokonaly. Proto je organizace zájezdu dokonalá.
 • Umíme připravit zájezd pro malou skupinu, stejně jako pro celou firmu. Vždy platí, že program je jedinečný a náš přístup je vždy kreativní a originální.
 • Po ukončení zájezdu jsme schopni účastníkům dodat profesionálně provedené originální video či slideshow  z celé akce.

Kde a kdy?

Incentivní programy realizujeme na celém světě. Můžete s námi vyrazit třeba do Francie, ale také  na Nový Zéland. Můžete poznávat zimní Skandinávii, stejně jako pouště nebo úchvatnou přírodu. Platí, že velkou část programů tvoří cesty po Evropě, ale více a více programů míří i na jiné kontinenty. Uvědomujeme si, jak je důležité zvolit optimální délku zájezdu a bereme v potaz, kvalitu programu i časové možnosti firem, které jsou zpravidla omezené.

Rozpočet

Naše ceny vždy vycházejí z požadované kvality služeb. Zajistíme vám nejlepší možné letenky v požadované třídě za efektivní ceny, neboť spolupracujeme se všemi leteckými společnostmi a navrhneme vždy optimální letecké spojení. Ubytování vám zajistíme díky našim partnerům za nižší ceny, než při objednání napřímo. Vždy garantujeme jistotu, že zájezd proběhne na skutečně profesionální úrovni. Pokud nastane jakákoliv neočekávaná situace (zpoždění letadla, nepříznivé klimatické podmínky apod.) vždy problémy vyřešíme způsobem, že klienta se vzniklá situace dotkne minimálně a vždy zachováme očekávaný komfort a kvalitu.

Naše desatero

 • Působíme na trhu od roku 1994
 • Dokonalá znalost firemního prostředí a potřeb našich klientů
 • Programy připravené na míru podle vašich požadavků
 • Široká a léty ověřená síť partnerů na celém světě
 • Nejlepší možní průvodci, kteří často v dané zemi dlouho žili, nebo žijí a přitom jsou to Češi
 • Respektujeme přání a potřeby klientů a za všech okolností uděláme maximum pro vaši spokojenost
 • Naše programy můžete zahrnou do nákladů
 • Snažíme se respektovat váš rozpočet a a vždy řešíme realizaci s ohledem na maximálně efektivnost
 • Každý zákazník je pro nás partner, každá zakázka výzvou a navíc nás tato práce baví
22 let zkušeností a realizace firemních zakázek
22 let zkušeností a realizace firemních zakázek
Rozumíme firemnímu prostředí a jsme profesionálové v cestovním ruchu, naši průvodci jsou vždy prověření experti, kteří dokonale znají svou destinaci a dobře komunikují a pečují o klienty
Rozumíme firemnímu prostředí a jsme profesionálové v cestovním ruchu, naši průvodci jsou vždy prověření experti, kteří dokonale znají svou destinaci a dobře komunikují a pečují o klienty
Realizované programy pro více než 1 000 firem
Realizované programy pro více než 1 000 firem
Jsme dva společníci, kteří mají procestovaný skoro celý svět, pro dokreslení v naprosté většině jsou fotografie na webových těchto stránkách naše autorské
Jsme dva společníci, kteří mají procestovaný skoro celý svět, pro dokreslení v naprosté většině jsou fotografie na webových těchto stránkách naše autorské

Programy vytváříme na míru v těchto rovinách:

 • Incentivní zájezdy pro firemní klientelu
 • Exotické zájezdy na přání
 • Zájezdy pro jednotlivce rodiny a malé skupiny na přání
 • Plavby na jachtách a katamaránech
 • Cesty pojaté jako teambuilding

Firemní zájezdy na míru

Dovolená na míru

Jachting

Incoming – prague, czech republic

Výjimečné cesty

Teambuilding, firemní rozvoj, eventy

0