Firemní zájezdy na míru

Chcete odměnit své zaměstnance či partnery a pozvat je na exkluzivní cestu ? Potřebujete motivovat váš tým ?

Umíme nabídnout unikátní program, jaký nenajdete v žádné katalogové nabídce a samozřejmostí jsou i veškeré cestovatelské služby na klíč na maximální profesionální úrovni.

Působíme na českém trhu od roku 1994, pod značkou Inspira potom od roku 2006 a máme mnohaleté zkušenosti s realizací firemních zájezdů na zakázku. Těší nás, že našimi klienty jsou i významné nadnárodní i české firmy a to zejména v oblasti finančního sektoru, pojišťovnictví, informační technologie, automobilový průmysl a další. Naše služby zahrnují kompletní servis – od důkladné analýzy potřeb přes navržení destinace a potřeb až po profesionální a detailně připravenou realizaci celé akce. Naši průvodci jsou zkušení profesionálové, jsou vybavení organizačními, komunikačními i jazykovými dovednostmi a mají perfektní znalosti konkrétní destinace. Mnozí z našich průvodců v dané destinaci dlouhodobě či natrvalo žijí, nebo zde delší čas pobývali a dokáží tak zprostředkovat pohled na kulturu a mentalitu dané země naším pohledem a způsobem uvažování.

Pokud si vyberete některý z netradičních programů jakými je třeba plavba na jachtě, sportovní programy, nebo cesty se zaměřením na teambuilding, budou do realizačního týmu patřit i specialisti na dané aktivity, kteří jsou rovněž profesionály, do jejichž rukou se můžete bez obav svěřit. Organizujeme na míru připravované firemní zájezdy do celého světa. Nabízíme širokou škálu programů – od poznávacích zájezdů přes dobrodružné programy a do naší nabídky samozřejmě patří i luxusní cesty

Dobře rozumíme současným firemním požadavkům i obchodnímu prostředí. Pomůžeme vám již při formování vašich představ – začleňte nás do svého plánování hned v počátku!