Firemní zájezdy na míru

Dokážeme motivovat váš tým. Umíme nabídnout unikátní program, jaký nenajdete v žádné katalogové nabídce a samozřejmostí jsou i veškeré cestovatelské služby na klíč na maximální profesionální úrovni.

Nabízíme vám služby cestovní kanceláře Inspira, která působí na českém trhu od roku 1994. Jsme rádi, že našimi klienty jsou i významné nadnárodní i české firmy a to zejména v oblasti finančního sektoru, pojišťovnictví, informační technologie, automobilový průmysl a další. Naše služby zahrnují i výběr konkrétní destinace, pečlivou volbu nabízeného programu a samozřejmě profesionální realizaci zájezdu. Naši průvodci jsou zkušení profesionálové, jsou vybavení organizačními, komunikačními i jazykovými dovednostmi a mají perfektní znalosti konkrétní destinace. Mnozí z našich průvodců v dané destinaci dlouhodobě či natrvalo žijí, nebo zde delší čas pobývali a dokáží tak zprostředkovat pohled na kulturu a mentalitu dané země naším pohledem a způsobem uvažování.

Vedle poznávacích zájezdů najdete v naší nabídce i netradiční programy jakými jsou například plavby na jachtách, cesty se zaměřením na teambuilding.  Nabízíme širokou škálu programů – od poznávacích zájezdů přes dobrodružné programy a do naší nabídky samozřejmě patří i luxusní cesty

Rozumíme současným firemním požadavkům i obchodnímu prostředí. Respektujeme vaše potřeby a požadavky  a dokážeme vám pomoci již při formování vašich představ a nastíníme možnosti v celé šíři různých firemních programů.