Reference

Není zde prostor uvádět všechny reference. Na vyžádání vám ale vždy nabídneme konkrétní reference:

  • na podobný typ akce, jakou poptáváte
  • pro firmu podobného zaměření jako je vaše

Během více než dvacetitří let jsme připravili stovky zájezdů pro nejrůznější firmy a skupiny. Uvádíme základní výčet jednotlivých oblastí firem a některé naše klienty.

Užili jsme si fantastickou dovolenou na katamaránu na Seychelách. Trochu jako v pohádce. Ráno jsme vstali a měli jsme připravenou dokonalou snídani. Potom šnorchlování z lodi, jednou jsme se dokonce i potápěli. Když to šlo, přizpůsobil kapitán plavbu přesně tak, jak jsme chtěli. Také jsme s kapitánem poznali i tropickou přírodu a zdolávali jsme některé vrcholy. Přeplavby krátké, přesně tak, jak jsme si přáli, příroda, moře i program naprosto úžasné. Díky. Příští rok chceme vyzkoušet Polynésii.

Jirka Pohan klient Plavba na katamaránu na Seychelách

Rodinná plavba po řeckých ostrovech Jónského moře nás nadchla. Od chvíle našeho příletu fungovalo vše naprosto hladce. Hned jsme vypluli a děti, které do té doby zažili moře jen na pláži hotelového resortu byli mořem nadšené a to až to posledního dne. Je něco úplně jiného šnorchlovat a koupat se přímo z lodi v krásné zátoce úplně sami, večer zakotvit v rušném přístavním městečku a dát si skvělou a levnou večeři a potom přespat v samotném centru na lodi. A kapitán, ten pro nás udělal první poslední. Děti si vyzkoušely jak se tahají plachty, chytaly a grilovaly ryby, zatímco my jsme se ženou a přáteli mohli vychutnat skvělé řecké vínko. Naprostá pohoda, díky.

Jakub Berne Klient s rodinou Plavba na katamaránu v Řecku

Děkujeme za příjemně strávený čas na Madeiře. Využili jsme Vašich služeb teprve poprvé a na doporučení a musíme potvrdit, že super. Díky za přístup a rezervace letenek p.Sommerové, za přípravu a zajištění programu p. Kubištovi. Veškeré tipy a připravený program nám vyšel krásně. Zatím jsme si na dovolené většinou všude odřídili sami, ale asi největší bonus pro nás byla tentokrát možnost využít auto s místním řidičem, který byl připraven podle programu vždy a včas pro nás. Velmi nám tak pomohl prožít týden na Madeiře naplno. Díky za takto fungující služby a proto Vás osobně rádi doporučime dál.

Lukáš Radimský klient Madeira na míru

S Honzou Kubištou jsem procestovala Madeiru, Gran Canarii a Indii a nemělo to chybu, Honza organizuje a vede zájezdy opravdu srdcem a snaží se účastníkům ukázat to nejlepší.

Jana Balážová klientka Madeira, Gran Canaria, Indie

S Honzou Kubištou jsem byla na Madeiře a Gran Canarii, oba zájezdy byly parádní, skvěle poskládané a pestré programy promyšlené do posledního detailu. Nádherná příroda na obou ostrovech mě úplně uchvátila a způsob, kterým Honza připravuje výlety a trasy, mě prostě baví 🙂 Vybírá krásná místa, kam nechodí davy turistů, a tím pádem máme možnost si užít výhledy, atmosféru a nasát ty krásné prostory a energie. Nezapomíná ani na ikonická místa a oblasti, vypráví o historii míst, o životě obyvatel, zajímavostech, sem tam hodí nějaký vtípek, prostě pohodové putování, které mě baví a moc mu za to děkuji 🙂 organizačně bylo také vše v pořádku, komunikace s cestovkou, ubytování, transfery, vše krásně navazovalo a fungovalo. Díky moc, těším se na příště!

Šárka Friedrichová klientka Madeira, Gran Canaria

Děkuju všem, co se na našem výletu podíleli, protože jsme si to fakt užili. Bezva program – každý den něco zajímavého. Já bych v životě bez znalostí a zkušeností rozsahu Honzy Kubišty nesestavila trasy takhle logicky, efektivně a zajímavě. Všichni, kteří někde na nás měli čekat apod. tak tam byli. Všichni hrozně milí a ochotní. Apartmán byl moc prima, pohodlný, dvě koupelny, velká a vybavená kuchyň, krásný výhled a výborná poloha. A nevím jak jste to zařídila, ale počasí bylo jakože snové. Pršelo až v den odjezdu a to ještě pan Gonzáles nazval „slzami Madeiry, že odjíždíme” (což mě dojalo, to přiznávám).

Iva Barešová klientka Madeira na míru

Společnost Inspira pro nás v červnu zrealizovala incentivní program na zakázku. Jednalo se o letecký poznávací zájezd na Island s ubytováním v Reakjavíku.

Zaměstnanci Inspira nám plně vyhověli při přípravě akce skutečně „na míru“ a řešení všech požadavků tak, aby splnila naše náročná očekávání. Pružnost a operativnost agentury se potvrdila zejména před odletem, kdy jsme museli změnit účastníka. Společnost řešila naše žádosti s maximální vstřícností a to nejen při přípravě akce, ale zejména při realizaci na místě. Ocenili jsme zejména pestrost připraveného programu, ve kterém si každý účastník našel „to své“, od čistě poznávacích výletů např. ke Zlatému trojúhelníku, přes aktivnější část v podobě vyjížďky na kolech nebo koních či rybaření v Kouřové zátoce. Pro některé byl naopak vrcholem programu výstup na horu Esja, kde někteří překonali sami sebe. Za příjemný závěr požadovali účastníci relaxaci v teplé minerální vodě Modré laguny.

Velmi pozitivně hodnotíme profesionální přístup průvodců jmenovitě Jana Hocka a Petra Hlubučka, kteří svým osobním a starostlivým přístupem, mnohaletými zkušenostmi v pořádání firemních akcí na Islandu a také znalostmi o dané destinaci, přispěli k celkovému úspěchu akce.

V tomto dodavateli jsme nalezli spolehlivého partnera pro pořádání originálních incentivních programů pro zaměstnance, který naslouchá našim potřebám a flexibilně reaguje. Slova našich účastníků mluví za vše: ‚Chci říct, že Island byl mou nejkrásnější odměnou za 18 let v bance„ nebo „Odnášíme si nezapomenutelný zážitek na celý život“.

Společnost Inspira dostála všem svým závazkům a naše zaměstnance tímto netradičním zážitkem motivovala k aktivní účasti v dalších soutěžích pořádaných bankou. Všem zaměstnancům společnosti Inspira, kteří na akci podíleli, patří velký dík.

ING. JAROSLAVA RUDOLFOVÁ MANAŽERKA REGIONÁLNÍ A EVENT. MARKETING ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA

Rádi bychom tímto vyjádřili spokojenost a poděkování pracovníků společnosti INSPlRA, kteří pro nás připravili a zajistili příjemný čtyřdenní pobyt v irském Dublinu, který byl více než nadšeně přijat účastníky tohoto zájezdu z řad zaměstnanců naší společnosti. Veškeré nadstandardní požadavky z naší strany byly obratem vyřešeny k naší spokojenosti. Po celou dobu přípravy zájezdu pracovníci INSPIRY byli s námi v kontaktu a po uskutečnění samotného zájezdu projevili zájem o zpětnou vazbu na poskytnuté služby během akce. Doufáme, že vzájemná spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.

ING.LUCIE FREIMANNOVÁ OBCHODNÍ PODPORA RETAIL ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA

Ráda bych Vám poděkovala za přípravu a organizaci včetně veškerého zajištění konference pro zaměstnance naší společnosti, která se uskutečnila v Barceloně. Je mi potěšením potvrdit, že veškerá příprava i realizace akce proběhla v nejvyšší možné kvalitě, s největší možnou péčí a nejvyšší snahou naplnit očekávání odběratele. Děkuji a těším se na další spolupráci

ŠÁRKA FRIČOVÁ HEAD OF HR ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA

Společnost INSPIRA uspořádala pro management společnosti Microsoft teambuilding na ostrově Korsika.

Celá akce byla perfektně zorganizován. Velmi oceňuji výběr místa, připravený program, realizaci a organizaci na místě, profesionální přístup průvodců. Teambuilding splnil svůj účel, náš team se ucelil a prožil společně silný zážitek, na který budeme vždy rádi vzpomínat.

Další akce podobného typu plánujeme opět realizvat ve spolupráci se společností Inspira.

MICHAL ČUPA GENERÁLNÍ ŘEDITEL MICROSOFT ČR

Chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za organizaci naší incentivní cesty do Portugalska (Lisabon a okolí), kterou jsme pořádali pro náš český a slovenský tým. Celá akce byla skvěle zorganizována, nemáme co vytknout. Ocenili jsme rychlé a efektivní jednání ze strany vaší společnosti i Vaše bohaté zkušenosti s předchozím organizováním podobných akcí. Rádi v budoucnu služby společnosti Inspira opět využijeme, můžeme ji směle doporučit dalším klientům.

PHARMDR. ŠÁRKA REITLEROVÁ GENERAL MANAGER RENAULT TRUCKS

Tímto potvrzujeme, že společnost Inspira pro nás připravovala a zrealizovala zájezdy pro členy Renault Truck Clubu (interního motivačního programu pro koncesionáře Renault Truck a její zaměstnance).

Spolupráci se společností Inspira hodnotíke jako velice profesionální a přínosnou pro Renault Truck. Společnost byla nejen dodavatelem samotné cesty na Kapverdské ostrovy a do Benátek, ale hlavně konzultačním partnerem před cestou samotnou, které předcházela komunikace s potenciálními výherci.

Společnost Inspira pracuje pro klienta s velkým nasazením a v maximální míře plní roli konzultantů na poli motivačních zájezdů.

Spolupráci se společností Inspira mohu na základě výše uvedeného jednoznačně doporučit.

ING. RADKA ZUZKOVÁ MANAŽERKA MARKETINGOVÝCH PROJEKTŮ RENAULT TRUCKS

Dovolte abych Vám touto cestou vyjádřil spokojenost a poděkování za perfektně připravenou a zorganizovanou cestu do USA.

Program celého zájezdu byl naplánován a zorganizován na vysoké profesionální úrovni a zcela naplnil a v mnohém předčil naše očekávání.

Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.

ING. JIŘÍ VLČEK GENERÁLNÍ ŘEDITEL FOODFROST

Dovolte, abych za sebe a své kolegy ještě jednou ze srdce a upřímně poděkoval všem zúčastněným pracovníkům společnosti Inspira, kteří se podíleli na organizaci a zajištění letní konference společnosti Teva Pharmaceutical CR v Bad Gasteinu.

Jak kolektivní, tak individuální zpětná vazba mých kolegů mi dala za pravdu, že jste působili a pracovali velmi vstřícně, ochotně a přátelsky. Zároveň také jednali maximálně spolehlivě a profesionálně, což nám pobyt na letní konferenci významně zpříjemnilo a usnadnilo.

Bylo nám potěšením se na Vás spolehnout a spolupracovat s Vámi a přeji Vám jménem celé společnosti Teva mnoho dalších profesních i osobních úspěchů.

MUDR. ZDENĚK ZAHRADNÍK GENERÁLNÍ ŘEDITEL TEVA PHARMACEUTICAL CR

Rád bych vám touto cestou poděkoval za organizaci zájezdu na Island. Program celého zájezdu včetně časového rozvržení byl připraven velmi profesionálně a pečlivě.

Velice hodnotím profesionální i lidský přístup Vašeho průvodce, oceňuji jeho bohaté zkušenosti a znalosti Islandu. Díky za zájezd, který byl pro nás i naše partnery velkým zážitkem.

Budu se těšit na budoucí spolupráci.

PETR SICHROVSKÝ GENERÁLNÍ ŘEDITEL XEROX ČR

Velmi rád bych touto cestou poděkoval společnosti INSPIRA za přípravu a realizaci incentivního zájezdu na Borneo.

Na rozdíl od klasických CK, navrhla společnost INSPIRA destinaci a program přesně podle individuálních požadavků skupiny, což přispělo k celkovému úspěchu akce. V tomto ohledu oceňujeme konzultační činnost a široké cestovatelské znalosti pracovníků INSPIRA, díky čemuž jsme mohli poznat tuto „neturistickou“ destinaci.

Vlastní akce proběhla ve skvělé atmosféře – díky znalostem českého průvodce, jeho zkušenostem z vedení podobných incentivních zájezdůi, dle mého názoru, kvalitní přípravě na místě. Program zájezdu byl organizován na vysoké profesionální úrovni, ocenil jsem zejména dokonalou organizaci a zajištění programu a všech výletů, jakož i snahu operativně vyjít vstříc individuální požadavkům účastníků v průběhu zájezdu.

Celá akce v mnohém překonala naše očekávání a pokud bude příležitost, určitě se v budoucnu na společnost INSPIRA opět obrátíme.

PAVEL ČURDA OBCHODNÍ ŘEDITEL KONICA MINOLTA CZECH

Rád bych se podělil o moje postřehy a dojmy z akce ve francozské Champagne, kterou jste pro Českou pojišťovnu na podzim organizovali.

Chci poděkovat za skvělou organizaci na místě i vynikající asistenci při jakýchkoliv požadavcích či nenadálých situacích. Váš tým nám byl vždy k dispozici, všichni reagovali příjemně a vše perfektně klapalo.

Po diskusích s našimi obchodníky, ať už na místě nebo po návratu jsem kromě běžných pochval či vyjádření spokojenosti několikrát slyšel „…. nejlepší incentivní cesta doposud…“ Třešničkou na dortu byla prezentace fotografií při závěrečné galavečeři.

Musím vám složit poklonu, protože my jako klienti neřešíme množství drobností a detailů, které musíte zvládnout aby zájezd běžel jako na drátkách. A běžel.

Byla to svěla zvládnutá akce bez sebemenšího klopýtnutí, na které si takřka každý našel to svoje. Po téhle zkušenosti, doufám, že se při podobné příležitosti potkáme znovu, protože budu vědět, že nemusím mít žádné obavy o průběh zájezdu.

Váš spokojený klient

ZBYNĚK MULLER VRCHNÍ ŘEDITEL ČESKÁ POJIŠŤOVNA

UniCredit Bank uskutečnila Obchodní konferenci v Itálii na které naše banka spolupracovala se společností Inspira. Akce byla pořádána pro 300 osob včetně letecké přepravy.

Vše proběhlo dle našich představ, ba i předčilo naše očekávní a to díky skvěle odvedené práci kolegů z Inspiry. Spolupráce probíhala bez jakýchkoliv problémů,vše včas a s maximální pečlivostí. Klíčem úspěšně zorganizované akce byla bezpochyby důkladná příprava ze strany Inspiry a naslouchání našich potřeb, které se podařilo úspěšně uspkojit.

Při další pracovní příležitosti opět rádi Inspiru oslovíme a budeme se těšit na opětovnou příjemnou spolupráci.

Za UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

ING. PAVLÍNA RAKOVCOVÁ IDENTITY COMMUNICATION EVENT MANAGER Unicredit

Dovolte abych vám ještě jednou poděkoval za organizaci incentivního zájezdu do Normandie pro naše obchodní partnery.

Protože tato motivační akce byla připravována pro naše klíčové partnery, byl pro nás velmi důležitý sebemenší detail i celkový úspěch celé akce. Musím konstatovat, že společnost INSPIRA opět nezklamala naše očekávání – jak při přípravě a plánování programu „na míru“, tak i během vlastního zájezdu. Důležité pro nás bylo i to, že jsme se během pobytu necítili jako na klasickém „skupinovém zájezdu“ a že vaši průvodci navodili pohodovou a bezprostřední atmosféru.

Obzvláště kvituji vaší operativnost a bojovnost při zpátečním letu z Paříže do Prahy, kdy byla velice složitá situace a bez vaší pomoci bychom se do letadla nedostali.

Pokud bude příležitost, rád se v budoucnu na Vaši společnost opět obrátím.

ING. ZBYNĚK VESELÝ MÍSTOPŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA A ŘEDITEL ÚSEKU OBCHODU POJIŠŤOVNA UNIQUA

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL
Autobenex, s.r.o.
AutoKelly, a.s. 
Automobile Group, a.s
Daimler Chrysler Automotive Bohemia
Delphi Automotive Systéme
Iveco ČR, a.s.
Matador, a.s.
Mercedes, s.r.o.
Škoda auto a.s.

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE
Abel computers
Anect, a.s.
Alcatel Czech, s.r.o.
Active 24, s.r.o.
Addeco
Auto Cont, a.s.
Avast Software, s.r.o.
CCL, s.r.o.
Cetetherm, s.r.o.
02, s.
ČD Telekomunikace, s.r.o.
Debis IT Services Czech, s.r.o.
Dell Computer, s.r.o.
Eurotel Praha, s.r.o.
Eset, s.r.o.
Hewlett Packard, s.r.o.
Kerio Technologies, s.r.o.
Kyocera Mita Europe BV
LCS International, a.s.
Microsoft, s.r.o.
Seznam.cz, a.s.
Siemens, s.r.o.
Sun Microsystem Czech, s.r.o.
Tech Data Distribution, s.r.o.
T-mobile Czech Republic, a.s.
T-systems, a.s.
Vodafone Czech Republic a.s.

SLUŽBY
CROWN – WSF, s.r.o.
DHL International, s.r.o.
Pražská Energetika, a.s.
Pražská Teplárenská, a.s.
Schneider Electric CZ

FINANČNÍ A POJIŠTOVACÍ SLUŽBY
AIG CZECH REP. pojišťovna, a.s
Alianz pojišťovna, a.s.
Air Bank, a.s.
Credit Suisse Asset Management
Česká pojišťovna, a.s.
Česká spořitelna, a.s.
Československá obchodní banka, a.s.
Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
GE Money Bank, a.s.
GE Money Multiservis, a.s.
Home credit, a.s.
Hypoteční banka, a.s.
Komerční banka, a.s.
Moneta money bank, a.s.
Penta Investment, s.r.o.
Raiffeisenbank, a.s.
Santander Consumer Finance, a.s.
UniCredit bank, a.s.
Unicredit Leasing CZ, a.s.
Volkswagen finance services, s.r.o.

FARMACEUTICKÉ FIRMY
AstraZeneca. Czech Rep.
Boiron CZ, s.r.o.
Boots Healthcare Ltd.
Eastern Europe Ltd.
Eli Lilly ČR, s.r.o.
GEHE Pharma Praha, a.s.. 
Green Swan Pharmaceutical CR, a.s.
Hartmann-Rico a.s.
Janssen Cillag Johnson & Johnson
Lundbeck Česká Republika, s.r.o.
NOvartis, s.r.o.
Novo Nordisc, s.r.o.
Organon, s.r.o.
Pfizer, spol s r.o.
Schering, s.r.o.
Slovakofarma, a.s.
Teva Pharmaceuticals, a.s.

KONZULTAČNÍ A PORADENSKÉ FIRMY
Accenture Central Europe B.V.
ACNielsen Czech Republic, s.r.o.
Adecco, s.r.o.
CzechInvest
DCIT, s.r.o.
Deloitte & Touche, s.r.o.
Develor Czech, s.r.o.
Honeywell, s.r.o.
ING Management Services, s.r.o.
KPMG Česká Republika, s.r.o.
Metis Consult, s.r.o.
PricewaterhouseCoopers

MÉDIA, REKLAMA A PR
Aemedia
Agentura pro distribuci a marketing
AMI Communications, a.s.
Arena Konference Services, s.r.o.
Boomerang Promotions
Česká Televize
Dimar, s.r.o.
Euromedia Group
Reuters Czech Republic, s.r.o.

POTRAVINOVÉ ŘETĚZCE
Balírny Douwe Egberts, a.s.
Billa, s.r.o.
Bonduelle, s.r.o.
Danone Čokoládovny, a.s.
Opavia – LU, a.s.
Coca-Cola Beverages ČR, s.r.o.
CraftFood ČR
Unilever ČR, s.r.o.

OBCHOD
Adidas ČR, s.r.o.
Baťa, a.s.
ČEZ, a.s.
Electrolux, s.r.o.
Global Express, a.s.
Gefco ČR, s.r.o.
Husqvarna, s.r.o.
IKEA Česká Republika, s.r.o.
IMI International, s.r.o.
Kika Nábytek, s.r.o.
Lego Trading, s.r.o.
L´Oréal Česká Republika, s.r.o.
LG Electric, s.r.o.
Mary Kay, s.r.o.
OBI
Oriflame Czech Republic, s.r.o.
Procter & Gamble, a.s.
Roche, s.r.o.
Shell, a.s.
Tesco Stores ČR, a.s.

STAVEBNICTVÍ
AKRO Real, a.s.
Egis Praha, s.r.o.
FINEP, s.r.o.
Haki, a.s.
Hilti, s.r.o. 
Moopex a.s.