Prohlášení

[cs_content][cs_element_section _id=”1″ ][cs_element_layout_row _id=”2″ ][cs_element_layout_column _id=”3″ ][cs_element_headline _id=”4″ ][/cs_element_layout_column][/cs_element_layout_row][/cs_element_section][cs_element_section _id=”5″ ][cs_element_layout_row _id=”6″ ][cs_element_layout_column _id=”7″ ][cs_element_headline _id=”8″ ][cs_element_text _id=”9″ ][/cs_element_layout_column][/cs_element_layout_row][cs_element_layout_row _id=”10″ ][cs_element_layout_column _id=”11″ ][cs_element_content_area _id=”12″ ][/cs_element_layout_column][/cs_element_layout_row][/cs_element_section][/cs_content][cs_content_seo]Aktuální prohlášení

Vážení přátelé,
přejeme vám krásný začátek léta. Věříme, že dobře zvládáte současnou náročnou dobu a také věříme, že nynější situace nebude pro nikoho z vás znamenat vážnou újmu, ale naopak příležitost, jak dělat věci jinak a lépe.
Možná také již zvažujete, jak strávit letošní dovolenou. S tím, jak se situace mění a vyvíjí, tak se jako CK Inspira snažíme připravit nabídku takových zájezdů, které by vás mohly v tomto roce oslovit i za současné situace. K 15.6. se otevírají další země v rámci EU a v současné době je již možné do mnoha evropských zemí cestovat bez omezení a testů.
Jsme specialisté pro přípravu zájezdů na míru. Proto i v současné situaci připravujeme cesty na míru v rámci EU. Nabízíme realizaci cest na klíč pro dvojice, rodiny nebo malé skupinky, nebo firemní týmy a to doslova na klíč. Vše potřebné vám nachystáme, připravíme detailní itinerář, zarezervujeme hotely, penzióny či horské chaty na přání a postaráme se rovněž o veškerý program podle vaší volby, který budete mít rovněž zarezervovaný. Na vyžádání bude vaší skupinu doprovázet profesionální průvodce. Nemusíte se o nic starat předem, vše můžete nechat na nás.
Na našem webu najdete i zcela novou kategorii “Cestování na míru obytným autem”, která reflektuje aktuální přístup k cestování.  Když se rozhodnete takovou cestu uskutečnit, budete mít připravenou „obytku“, detailní itineráře, zarezervované kempy, doporučenou trasu podle vašeho přání, doporučená místa i zarezervované  aktivity ať už půjde o outdoorový nebo třeba kulturní program. S obytnými auty máme mnohé zkušenost a vytipujeme vám na vaší trase i místa, kde lze legálně a zdarma nocovat ve volné přírodě. Při přebírání obytky vás naučíme vše potřebné, abyste mohli vyrazit už během tohoto léta bezpečně na vysněnou cestu. A když najednou změníte trasu a svůj cíl, žádný problém. Budete mít k dispozici i veškerou telefonickou a praktickou podporu z Inspiry.
Již tradičně připravujeme dovolenou na jachtě, kdy můžete vyměnit hotel za loď a domníváme se, že tato nabídka je ideální zvláště v současné situaci. Pokud se rozhodnete, budeme mít plachetnici nebo katamarán v Chorvatsku připravený k vyplutí a vše včetně kapitána a stravování na lodi, stejně jako doplňkový program na souši, bude zajištěno.
Nově jsme připravili dokonce několik inspirativních zájezdů s konkrétním termínem. Zejména vám chceme nabídnou výjimečný zájezd Jizerské hory s dětmi jinak, kdy připravujeme nejen přírodní program jak pro celé rodiny, tak i zvlášť pro děti a zvlášť pro rodiče. Dětská skupina může hrát hry, zatímco rodiče se třeba vypraví na kole na hřebeny. Nechte se tedy inspirovat i v případě, že v letošním roce zůstanete v Čechách.
Pořád ale platí, že naše nabídka je široká a věříme spolu s vámi, že svět se bude zase otevírat. Kdykoliv můžete tedy vybírat i z naší nabídky do vzdálenějších zemí, polárních výprav, jachet a dalších cest. Termíny vzdálenějších cest začneme realizovat ve chvíli, kdy bude již možné cestovat bez dalších omezení a karantény, ale svůj požadavek nám můžete zadat již nyní.
Naše práce nás moc baví,  rádi připravujeme takové cesty, které opravdu osloví. Díky tedy, že nás podpoříte tím, že s námi někam vyrazíte.
S přáním pohody a dobré nálady i v současném náročném období. Držme se, jsme s vámi!
Za CK Inspira
Petr Hlubuček
 

Zobrazit více

TEAMBUILDING NA KOLE, S VÍNEM, WELLNESS …

Zobrazit více

Odjezd
Návrat
Cena

03. 07. 2020
10. 07. 2020
Cena je uvedena níže

Mám zájem

Rakouský outdoor s průvodcem (malá skupina, červencový svátek)

Zobrazit více

Odjezd
Návrat
Cena

15. 08. 2020
23. 08. 2020
Cena zájezdu:cena níže

Mám zájem

Polský Balt (lze i s kolem)

Zobrazit více

Odjezd
Návrat
Cena

03. 07. 2020
12. 07. 2020
Cena:7 280 Kč

17. 07. 2020
26. 07. 2020
Cena:11 680,- Kč

Mám zájem

Zapomenuté národní parky Slovenska

Zobrazit více

Dovolená na míru v obytném autě

Zobrazit více

Dovolená na míru – Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Česko

Zobrazit více

Island – země ohně a ledu

Zobrazit více

Odjezd
Návrat
Cena

Termín:
V průběhu celého léta až do září. Lodě je v sezóně zpravidla možné půjčit vždy na celý týden od soboty do soboty.

Mám zájem

Chorvatsko – dovolená na jachtě (na klíč)

Zobrazit více

Odjezd
Návrat
Cena

26. 12. 2020
03. 01. 2021
CENA FIRST MINUTE: 33 760 Kč

Mám zájem

SILVESTR V KARIBIKU NA PLACHETNICI – FIRST MINUTE

Zobrazit více

Odjezd
Návrat
Cena

21. 08. 2020
26. 08. 2020
Cena je uvedena níže

Mám zájem

Jizerské hory s dětmi jinak (program částečně i bez dětí)

Zobrazit více

Odjezd
Návrat
Cena

08. 11. 2020
19. 11. 2020
cena je uvedena níže

29. 11. 2020
10. 12. 2020

22. 12. 2020
03. 01. 2021

25. 02. 2021
08. 03. 2021

08. 03. 2021
19. 03. 2021

Mám zájem

EXPEDIČNÍ PLAVBA NA ANTARKTIDU

Načíst další…[/cs_content_seo]