výjimečné cesty


Výjimečné cesty představují samostatnou kategorií zájezdů, které vedle cestovatelské stránky nabízejí i příležitost k osobnímu rozvoji, poznávání  a jiný způsob uvažování. Na těchto cestách se staneme poutníky, kteří se ptají a hledají pravdivé odpovědi často i o sobě.  Uvidíte sami sebe prostřednictvím lidí, kteří se stanou vašimi přáteli a budete s nicmi sdílet pocity i vidění světa a souvislosti.

Každého z účastníků Výjimečných cest čekají  silné zážitky a  nezřídka kdy se utvoří přátelství na celý život.   U někoho třeba nastane po návratu i moment inspirace, kdy se odhodlá uchopit svůj život jinak.

Výjimečné cesty nejsou až tolik výjimečné tím, že většinou míří do exotických zemí, jsou ale výjimečné tím, co se na cestách odehrává. Mají v sobě i výzvu ukročit stranou a podívat se na svůj život z dálky, a vnímat širší souvislosti. Je ale důležité vědět,  že se všichni staneme protagonisty - účastníci i průvodci. Jedeme v tom společně a dostaneme tolik, kolik do společné cesty vložíme!

Z důvodů fyzické i psychické bezpečnosti účastníků se s každých účastníkem setkáme osobně a teprve následně potvrdíme či nepotvrdíme účast na dané cestě.