Jachting – Seychely na katamaránu

Petr Hlubuček

Jachting – Seychely na katamaránu

Vyměňte hotel za loď.

Odpočinek  na plachetnici či katamaránu je velkým dobrodružstvím. Zajistíme pro vás lodě i zkušené kapitány, nepotřebujete žádnou dovednost. Každý, koho láká moře, může zažít ten neopakovatelný pocit naprosté svobody. Na lodi se dostanete do bezprostředního kontaktu s živly, přírodou, mořskými zvířaty, poznáte romantické ostrůvky, starobylé přístavy, úžasné zátoky, zakotvíte na panenské pláži a budete obdivovat nádherné západy slunce. A koupání v průzračně čistém moři – kde se vám jen zachce.

Seychely jsou jedním z nejkrásnějších exotických míst na světě a kde je zároveň velmi bezpečno.  Přívětiví lidé, kokosové palmy, bílé pláže lemované oblými skalisky, až neskutečně nádherné moře. Pohádková kotviště, skvělá místní kuchyně, stabilní teplý vítr bez velkých vln. Je zde domov želv obrovských, téměř zoologická zahrada hned, jak se podíváte pod vodu, skvělý servis všude, kam narazíte. Není zde žádná masová turistika ani znečištění přírody.

Více detailů najdete v kapitole Jachting.

Na co se můžete těšit?

 • Pohádkový svět tropické přírody, tyrkysového moře i úchvatných zátok a pláží
 • Neuvěřitelně rozmanitá fauna i flóra
 • Romantika nádherných pláží a atolů s možností šnorchlování a potápění
 • Skvělá a přitom velmi komfortní zkušenost mít plovoucí hotel na moři

Fotogalerie

Místa pobytu

Doplňující informace

 • orientační cena zájezdu :

  49 000 Kč / osobu  při rezervaci plné kapacity katamaránu (6 nebo 8 osob)

 • cena nezahrnuje :

  letenky

 • cena zahrnuje :

  Pronájem katamaránu po celou dobu plavby, služby českého profesionální kapitána, hostesky, snídaně a obědy na lodi, večeře v restauracích, pitná voda na lodi po celý průběh plavby, pruty na chytání ryb, vstupné do podmořského národního parku, pojištění lodi, pojištění proti úpadku CK

 • naši kapitáni a hostesky :

   Kapitán vám bude průvodcem, mentorem, instruktorem a osobou, na kterou se můžete kdykoli se vším obrátit. Naši kapitáni, jsou velitelé jachet námořní plavby minimálně stupně B (yachtmaster offshor), jsou jmenovaní Ministerstvem dopravy ČR  a jsou zkušenými „mořskými vlky“.  Všichni jsou prověřeni v náročných podmínkách jak na moři, tak na souši. Jsou to profesionálové na slovo vzatí,  jsou empatičtí, námi prověření a se zkušenostmi v těch nejnáročnějších podmínkách.

  Na začátku plavby vás kapitán naučí všem potřebným dovednostem od navigace, přes používání plachet, trimu, refování, až po věci praktické, jako je vaření při plavbě.  Mají obrovské zkušenosti  s vedením týmu a prací se skupinou a jsou zodpovědní za bezpečný průběh jakékoli akce a expedice. Naši kapitáni mají zkušenosti jak s nejnáročnější firemní klientelou a jejich hlavní přidanou hodnotou je, že nadstandard považují za standard. A jsme na ně hrdí.

  Předpokládáme, že budete na lodi požadovat snídaně a večeře, proto bude na každé lodi i hosteska, která bude vařit a  pomáhat kapitánovi s organizací.

 • poznámka :

  Uvedená cena je orientační. Zájezd je připraven na objednávku a cena finální nabídky bude zahrnovat veškeré požadavky našich klientů (konkrétní typ lodě, aktuální datum závazné rezervace, stravování, doprava, délka zájezdu, veškeré aktivity…).  

  Ceny pronájmu lodí jsou velmi závislé na čase závazné rezervace a rozdíly podle data objednávky mohou být značné. Významnou roli rovněž hraje omezená kapacita nabídky jachet charterových a rezervace času kapitánů. V případě zájmu nás proto prosím kontaktujte s dostatečný předstihem. 

Itinerář pro inspiraci

 • 1. den

  Odpolední odlet z Prahy

 • 2. den

  Přílet na Mahé, vyplutí

 • 3. - 7. den

  To nejlepší co můžete na Seychelách zažít. Kouzelný ostrov Cousin, který lze charakterizovat jako Galapágy v Indickém oceánu, šnorchlování na Coco Island s podmořským národním parkem, nejhezčí pláže světa na ostrově La Digue, liduprázdný ostrov Curieuse s obrovskými suchozemskými želvami a úchvatným pralesem…

 • 8. den

  Návrat do mariny, odlet

 • 9. den

  Přílet do Prahy

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě