Polární cesty

Naše Polární výpravy a expedice míří do arktických i antarktických oblastí. Umíme vám nabídnout plavby do míst jako je Norsko, Grónsko, Špicberky, Jižní Goergia, nebo Aljaška. Ale také Antarktida, Patagonie nebo třeba Island.

Dokážeme pro vás najít vysněnou plavbu podle vaší představy a nebo na našich stránkách budete nacházet aktualizované plavby s konkrétním termínem a cenou.

Našimi partnery jsou prověřené společnosti, které připravují bezpečné plavby s vysokým standardem včetně vědeckých přednášek, nejrůznějších výletů i sportovních aktivit pro zájemce jakými jsou například plavby na mořském kajaku, výlety na sněžnicích či skialpových lyžích a jiné…

Také nabízíme plavby do polárních oblastí na velkých plachetnicích, což je vskutku jedinečný zážitek zpravidla doplněný výlety na sněžnicích či skialpovch lyžích.

Plavba do polárních oblastí je zážitek na celý život. Nutno dodat, že plavby jsou připravovány s maximální ohleduplností k životnímu prostředí a ve své podstatě učí objevovat krásu a chránit nádhernou přírodu polárních oblastí, která nám ještě zbyla.